Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Srácok ez vajon női munka lehet?

Srácok ez vajon női munka lehet?

Figyelt kérdés

Egy angol álláshirdetésben találtam ezt a leírást. Nem volt leírva milyen nemű egyéneket keresnek csupán ennyi:


"We are looking for a nice, tech-savy person with a strong nanny attitude...."


Sőt sehol nem volt feltüntetve bármi olyan ami nemre vonatkozott volna csupán olyan általános dolgok, melyek bárkiben meglehetnek:


"Have an open mind, a can-do attitude and the competitive edge over the others applying for this job right now."



2014. máj. 12. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:

"strong nanny attitude...." "


A nanny az esetek 99.99%-ban nő, így egyértelmű a hirdetés is.

2014. máj. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is, de nem írhatják bele,, hogy nőt keresnek, mert az már diszkrimináció )igen, idióták). de elég valószínű.
2014. máj. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

angliában a nanny-k egy része férfi...


a strong nanny attitude meg nem azt jelenti, hogy babiszittert keresnek, hanem, hogy valami anyáskodó típust, aki összefogja és a szárnyai alá veszi a többieket...

2014. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nanny= dada (többit döntsd el magad!)
2014. máj. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen állás ez?


Amúgy nem női szakma, a férjem is dolgozott gyerekmegőrzőben 1-10 éves korosztállyal.

2014. máj. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Úgy látom nem kerülhetem el a pozíció konkrét megnevezését: Assistant/Office Manager
2014. máj. 13. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!