Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Beleírjam az önéletrajzomba,...

Beleírjam az önéletrajzomba, szerinted?

Figyelt kérdés

16 éves korom óta dolgozom diákként. Rengeteg helyen dolgoztam nagyon változatos és különböző pozíciókban.

Most vagyok 23, és ha a jó Isten is úgy akarja akkor sikeresen megszerzem jövőhét szerdán a Logisztikusi végzettségem.


1,5 éve dolgozom szakmán belül. Az önéletrajzba beleírjam az összes eddigi munkámat, hogy lássák van már most 7 év munkatapasztalatom, vagy csak a szakmai munkát írjam bele?


2014. máj. 13. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Dehogy sorold fel. Azt fogják hinni, hogy megbízhatatlan vagy és mindenhonnan kirúgtak.

Írd be az évet, hogy ettől eddig változó alkalmi diákmunka

2014. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
Nekem az egyetemen azt ajanlottak, hogy ne irjam bele azt a munkatapasztalatot ami nem kapcsolatos aval ahova most palyazok. Tervezo vagyok igy nylivan nem fogom beleirni, hogy pl kapalni jartam nyaranta. Amit az elozo is irt ha tenyleg keveset dolgoztal mas helyeken nem jo beleirni mert a vegen azt hiszik, hogy kidobtak mindenhonnan.
2014. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezen én is elgondolkoztam. Lehet azt hiszik majd kirúgtak mindenhonnan... :D


Elég sok munkát bevállaltam diákéveim alatt...

gyorsétterem, szórólapozás, követeléskezelő, több féle fajta irodai munka, akta kukac, fizikai munkák pfeeej.. Többet nem csinálnám ezeket


No mindegy. Akkor marad a 1,5 év szakmai munkatapasztalat.

Én is ezen gondolkoztam, csak a megerősítésre volt szükségem :)

2014. máj. 13. 19:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt beírhatod, hogy X évtől Y évig diákmunka, de ne nagyon részletezd.
2014. máj. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
32%
Feltétlenül írd bele a korábbi munkáidat, sokat számít, de semmiképp se részletezd őket. Ha írsz motivációs levelet is, megemlítheted egy sorban, hogy munkatapasztalatot szereztél már diákként, hogy hogyan proftitáltál azokból az évekből és döntötted el, hogy x szakmában helyezkedsz majd el és végzed el a képzést (ezzel is utalva arra, hogy a te döntésed, hogy nem maradtál meg azokban a pozíciókban, nem pedig kirúgtak).
2014. máj. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!