Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Volt már valaki Auchanban...

Volt már valaki Auchanban pénztáros?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyik barátnőmet felvették az Auchanba mint pénztáros, változó beosztással, heti 25 órára. De a beosztása nagyon össze vissza van emiatt nem is nagyon tud sehova se menni miatta, nincs élete, nagyon ki van szegény. :( Szerintetek van rá esély hogy a fönökével megtudja beszélni?



2014. máj. 13. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Azért heti 25 órát nehéz úgy összeállítani hogy mellette ne tudjon sehova se menni. Nem a beosztással van baj, hanem a bnőd időbeosztásával.
2014. máj. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerinted. :)
2014. máj. 13. 22:32
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Még nem láttam embert, aki 5x5 órába belehalt volna, én 5x12-be, sőt, volt olyan, hogy 6x12-be jártam, na az az igazi szopás, mert annyiból áll a hét, hogy felváltva alvás-meló-alvás-meló azonkívül semmi!
2014. máj. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy hipermarketben a beosztás minden esetben változó. Persze lehet beszélni a főnökkel, de nem valószínű, hogy tud módosítani, mert egy pénztárosra így van szükség.

Egyébként én sem értem, hogy lehet a 25 órát olyan rosszul beosztani, gondolom a heti átlag 2 pihenőnap megvan. Én tudom miről beszélek, másfél évig dolgoztam Tescoban, kb. 25-30 órát hetente, mellette egyetemre is kellett járnom, tanulnom, stb. És még úgy is volt csekély mértékű életem. Akinek más dolga nincs, mint egy ilyen állás, annak elég sok a szabadideje.

2014. máj. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A heti 25 óra sose 25 óra , ezt előre leszögezem, hanem több. :) A másik meg hogy ha pl. délután 4-től van este 10-ig, akkor max a reggele szabad, de mondjátok már meg nekem , hogy a napi rutin dolgok mellett mit tudna csinálni, ha még ugye arra is idő kell hogy elkészüljön ill. oda érjen a munkahelyére. Másnap kb. ugyanez. Az a gond, hogy a párjával évek óta vannak együtt, a srác nem teheti meg különböző okokból hogy elmegy hozzá, ezért neki kellene, de nem tud..
2014. máj. 14. 08:41
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is dolgoztam 16-22-ig, sőt 23-ig is nem egyszer, szóval tudom, miről van szó. Ettől még jár heti 2 szabadnap, ha nem is úgy, mint egy egyenlő munkarendben dolgozónak.

Ha meg a 25 óra nem 25 óra, akkor azért megkapja a túlórapénzt. Ha nem, akkor hülye, hogy tűri.

2014. máj. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Napi 5 óra munkával +2 óra utazással ez napi 7 óra. Marad egy napban 17 óra, ebből 8-at alszik. Marad 9 óra naponta amivel bármit tud csinálni, +2 szabadnap (ha napi 7 órát alszik akkor napi 10 óra tiszta szabadidő). Ez azért elég sok.
2014. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
én nappali tagozatos egyetem mellett dolgoztam ennyit. az azért elég nagy túlzás,hogy a barátnőd csak munka mellett nem tud semmit sem csinálni,más 8 órás meló mellett nevel gyereket, tanul stb. valószínűleg tényleg a bnőd időbeosztásával van a baj, a délután 4órás kezdés nagyon korrekt,ott a fél nap előtte, csak nem kell 11ig aludni
2014. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ. Nekem pl. ha minden bkv járatot elértem, akkor minimum másfél óra volt bejárni. De inkább ráhagytam, mert volt, hogy nem értem el, vagy nem fértem fel, vagy garázsjárat volt az egyik busz és nem volt helyette normális meg ilyenek. De az még így is napi 8-9 óra lenne. Más ugye ennyit dolgozik, + utazik. Tudtommal az Auchanok nem is non-stopok, szóval azér ANNYIRA nem tudnak neki szörnyen össze-vissza beosztást csinálni. Szerintem a barátnőd egyszerűen nem szokott még hozzá ahhoz, hogy milyen dolgozni és ezért van ki. Ha emellett segítség nélkül kéne neki a gyereket óvodába hordani meg stb. akkor még megérteném, mert azért ahhoz csak kéne valami fixebb beosztás, de csak úgy?

Miért van az az érzésem, hogy diákmunkás (újabban tele van velük az auchan, ki van téve a pénztáraknál, hogy türelmesek legyünk) és le van döbbenve a munkán?

2014. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljon ki akkor egy barátnőd egy heti 119 órás munkarendet ,nem vicc,én csináltam 1 hónapig :DD Na majd azután nagyon ki lesz. Heti 25 óra munka ,könyörgöm ez részmunkaidő,nem kell belehalni.
2014. máj. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!