Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OTP Bank betanulási folyamat?

OTP Bank betanulási folyamat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne hogy az OTP Bankhoz mikor valaki felvételt nyer, hogyan működik a betanulás?

Én vidéki vagyok és azt mondták hogy 2 hónapig van a betanulási folyamat amikor is többször kell Pestre utaznom 3-4 napra. De ezt már fizetik? A szállásról gondoskodnak vagy mindenről magunknak kell? Erre az időszakra már kapok fizetést? Lapotopot szükséges venni ilyen esetre? Köszönöm szépen a válaszokat!



#OTP #OTP állás #OTP betanulás
2014. máj. 15. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Betanítást fizetik.

Laptopot fölösleges vinni, egy füzettel+tollal többre mész.

Szállást, utazást magadnak kell megoldani, a te problémád nem az övék.

2014. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, te ott dolgozol?

Csak mert ez sehol nem így megy, ha "kiküldetésben" vagy, akkor ők fizetik az utat, szállást, kaját, mindent.

Szerintem ez betanulási idő alatt is így megy.

Nagy cégek nem c*gánykodnak ezzel, már bocsánat.

Olyan előfordulhat, hogy meg kell előlegezni, de akkor pl. vonatjegyről számlát kell kérni, és utólag térítik.

Nem várhatják el, hogy több száz km-re utazgass és ott szállást fizess, hiszen ha pl. vki munkanélküli volt, és felvételt nyert, az első fizetése előtt mégis miből oldaná meg? Kizártnak tartom, hogy így állnak hozzá, hogy "az ő problémája, nem a cégé".

Ők küldenek valahova, ami nem egyezik a munkavégzés helyével, hanem egy oktatás, tanfolyam. Akkor ők állják a költségeket is, hiszen az ő érdekük, hogy az ügyintéző megfelelően betanuljon, és utána hasznot hajtson a cégcsoportnak.

2014. máj. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező: a cégcsoportnál dolgozom.

Sokat segítene, ha leírnád, hogy milyen pozicíóban?

(nagyon nem mindegy, hogy mit biztosítanak....)


Főszabály szerint természetesen a betanulásod során felmerülő indokolt költségeidet a belföldi kiküldetés szabályaihoz hasonlóan- belső szabályzat alapján- térítik.


Ha már a cégnél dolgozol, a nyilvános szervereken elérhetőek a részletes, egyértelmű szabályzatok, ott majd el tudod olvasni, de el is mondják a kollegák, felettesek.

Ebben itt nincs susmus, de minden pozíció, minden beosztotti vagy vezetői szint más és más.

2014. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem vagyok alkalmazott, csak pályáztam egy számlavezető ügyintéző munkakörbe, és a héten kellett interjúra és pszichológiai tesztírásra mennem. Csak azért tettem föl a kérdést mert elmondták hogy hogyan működne a betanulás, és hirtelen ott semmilyen kérdés nem jutott eszembe, bezzeg utólag annál több :)

2014. máj. 16. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!