Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresés közben éreztétek...

Álláskeresés közben éreztétek már úgy, hogy nem kelletek sehova, kudarcok vagy éppen átverések miatt? És senki sem ért meg titeket?

Figyelt kérdés

Általában azt az embert okolják, aki keres. De szerintem a hiba nem mindig bennünk van.


Tapasztalatokat, véleményeket várok.



2014. máj. 15. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, max azt, hogy amelyik cég ilyet mond, attól időben megszabadultam, mert ilyen mellett nem tudnék mellszélességgel kiállni és a munkát tisztességesen elvégezni.


Azzal kell foglalkozni ami van, és nem azzal ami nincs.

2014. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ezsuzsa válasza:

Én a másik oldalát élem meg. Munkatársakat keresek pénzügyi területen, és sokan mondják, hogy nem ilyet akarnak.

Szerintem a mai világban lehet, hogy változtatni kell.

Tehát: kötetlen munkaidőben,teljesítmény arányos jövedelem, értékesítési munkakör, stabil háttér

2014. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze. 8 hónapja keresek állást, tapasztalataim és képességeimhez mérten. Interjún pozitív dolgokat mondanak rólam, de mégsem, persze otthon megy az érzelmi lehúzás, hogy én vagyok a rossz, én csesztem el és menjek kocsigyűjtőnek a tesco ba.


Ez tipikus érzelmi reakció, ilyenkor kell néha kikapcsolni, olyat csinálni, ami növeli az önbecsülést.

2015. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!