Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 évesen boltvezető? Mennyi...

20 évesen boltvezető? Mennyi esélyt láttok erre?

Figyelt kérdés

Ha befejezem kereskedelmi tanulmányaimat (nem a felsőoktatásban, hanem OKJ-s képzés), akkor mennyi annak az esélye hogy 20 évesen valamelyik multi vég alkalmazzon boltvezetőként? Hallottatok már ilyenről?


Szerintetek minimum mennyit kell dolgoznom ahhoz bolti eladóként például, hogy egyszer az lehessek?

Ha van saját tapasztalatotok akkor nyugodtan megírhatjátok. :) Köszönöm!



2014. máj. 18. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Semmi. Most nem azért, de szerintem egy multi boltjánál sem ilyen okj-s papírral ülnek a boltvezetői székbe.
2014. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, de úgy értettem boltvezetői képzettséget szerzek.


De nagyjából nekem is ez az elképzelésem a dolgokkal kapcsolatban, viszont mentségemre szóljon, hogy az álláshirdetésekben elég a középszintű végzettség, és előnyt jelent a kereskedelmi.

Elsősorban a korom miatt, illetve a gyakorlat hiánya miatt vannak kétségeim.

De egyszer mindenkinek el kell kezdenie, nem?

2014. máj. 18. 19:16
 3/14 anonim ***** válasza:
el kell - de nem boltvezetőként, hanem mondjuk csoport vagy osztályvezetőként.
2014. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, erre gondoltam énis. :)

Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 18. 21:06
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem majd adnak esélyt rá ha látnak benned lehetőséget és elég tapasztalatot tudtál szerezni az önálló munkához, vezetéshez. Szerintem első körben örülj annak ha valamilyen normális eladói állást kapsz mert kemény világot élünk.
2014. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A tesco-titok c. könyvet véve referenciaként, eladókból, osztályon dolgozókból lehet részlegvezető
2014. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
10-15 év munkával akár lehetsz is boltvezető, ha elég nagy céghez mész.
2014. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 19. 12:46
 9/14 anonim ***** válasza:
20 évesen biztos nem leszel boltvezető, örülj, ha egy értékesítői munkát kapsz manapság egy okj-val pályakezdőként valami multinál és akkor még meglehet, hogy lesznek diplomás munkatársaid is(nekem volt eltés eladó munkatársam például :))... dolgoztam már 3 multinál is és mindegyiknél minimum 2,5x-3x annyi idős volt a boltvezető mint te, ahhoz hogy kisebb vezető legyél, műszak vezető osztály vezető viszont pár év munka elég, ha jól végzed a munkád és felfigyelnek rád, viszont boltvezetőihez meg kell mászni a ranglétrát több évig
2014. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nagyban függ a bolt méretétől. nekem van például egy ismerősöm, aki bár 26 éves, de az itteni egyik penny market-ben kerestek boltvezetőt, és felvették. neki sincs egyébként felsőfokú végzettsége, persze már ő is olyan 23 éves korától dolgozik ott, mint pénztáros. nyilván egy tesco szintű áruházban ez sokkal nagyobb falat.
2014. máj. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!