Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 20 évesen boltvezető? Mennyi...

20 évesen boltvezető? Mennyi esélyt láttok erre?

Figyelt kérdés

Ha befejezem kereskedelmi tanulmányaimat (nem a felsőoktatásban, hanem OKJ-s képzés), akkor mennyi annak az esélye hogy 20 évesen valamelyik multi vég alkalmazzon boltvezetőként? Hallottatok már ilyenről?


Szerintetek minimum mennyit kell dolgoznom ahhoz bolti eladóként például, hogy egyszer az lehessek?

Ha van saját tapasztalatotok akkor nyugodtan megírhatjátok. :) Köszönöm!



2014. máj. 18. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
tesco frissdiplomas program kereskedelmi igazgatókat képez
2014. máj. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
abban a programban jó ha 10 emberből 1 lesz kereskedelmi igazgató, az tulajdonképpen egy több éves állásinterjú/próbaidőszak a vezetői állásra... mellesleg a kérdező nem diplomás
2014. máj. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Konkrétan 1 éves a program. És konkrétan aki kerigazgató területen elvégzi az mind kerigazgató lesz - ha csak nem jut egy jobb pozícióhoz már az egy év letelte előtt.
2014. máj. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, nagyjából énis így gondoltam, de a megerősítés céljából jobbnak láttam feltenni a kérdést. :)


Egyébként a Tesco-tól kisebb kereskedelmi egységekre gondoltam, a gyakorlati időmet a Tesco-ban végeztem, így kicsit beleláttam, hogy az valóban nagyobb falat lenne. :)


Ha bárkinek van akár saját tapasztalata, akár hallott már ilyesmiről az nyugodtan leírhatja, kíváncsi vagyok rájuk. :)

2014. máj. 20. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!