Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyírbátori Coloplastban...

Nyírbátori Coloplastban milyen feladatokat látnak el az ott dolgozó technikusok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az érdekelne milyen feladatköreik vannak az ott dolgozó technikusoknak. Esetleg néhány plussz infót, ha valaki tudna(kezdő fizetés, pozitív - negatív tapasztalatok)

2014. máj. 19. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
kár hogy nem jött válasz ez engem is nagyon érdekelne eddig úgy tudtam férfiakat csak őri és raktári munkákat vesznek fel oda nők pedig szalagmunka szerűen gyártanak pl sebtapaszt vagy más orvosi kellékeket most hogy fog nyílni az új üzemrész ha megépül nem tudom változik-e valamit
2014. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bamboochatheone ***** válasza:
Aktuális még a kérdés? Egy Coloplast Technikus.
2017. jan. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Gerimoo válasza:
Igen
2018. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elso kezbol tudhatjatok most meg. Jelenleg operator vagyok meg egy ideig a Nyirbatori Coloplastban, es mint operator, napi szinten dolgozok egyutt technikusokkal. En altalaban a tisztater'ben vagyok, ott is vannak technikusok.


Alapvetoen mar kozepfoku szakiranyu vegzettseggel felvesznek technikusnak, mar egy villanyszereloi vegzettseg is jo.


Felveteli van, a tesztek altalaban nagyon lenyegretoroek, es konyitami kell a szakmahoz egy kicsit, de ha bekerulsz, akkor betanitanak a gepekre.


A tetmelesben reszt vevo gepekhez kell erteni, ami folyamatosan mennek altalaban, igy az ido nagy reszeben a technikusok az asztaluknal ulnek, es youtubeoznak.


Ha megall a gep, ales az operator nem tudja egyedul megoldani (relative ritka) vagy ha olyan hiba tortenik, amit az eloiras szerint a technikusnak kell megjavitani (egy kettorol tudok, pl ha tütörés van, ki kell cserelniuk, ami kb 5p, es egy operator is meg tudna csinalni - megjegyzem, sokszor az operator bonyolultabb munkat vegez, mint a technikusok) akkor jonnek es dolgpznak egy kicsit, majd kitoltenek egy papirt, h segitettek. Ezen kivul, ha egy gepnek komolyabb baja van (ritka) akkor csapatban megprobaljak megoldani. Altalaban 3-5 technikus van jelen egyszerre egy muszakban, konnyu dolguk van altalaban, ha nincs nagyobb gond.


Olyasmi a dolguk, mint a szamitogepek eseteben a rendszergazdanak. Ha megy a gep, nincs dolguk.


Neha figyelik a gepet, ha felmegy a selejt% a gepen, es kitalaljak h hogy lehet levinni.


Harom muszakban kell nekik is jarni, a hangulat altalaban kozvetlen, barati. A Coloplastnak mindenki tegez mindenkit, a legtobb ember ennek megfeleloen kozvetlen.


Nem dicseretnek irom ezeket, mert en hamarosan elmegyek innen, csak ugy irtam le, ahogy van.


Most keresnek technikusokat jelenleg is.

2021. okt. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bamboochatheone ***** válasza:
Csak nem Compact Male? :D A tűtörésből gondolom.
2021. okt. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
munkaközvetítők folyamat közvetítenek a három műszakos gyárakba, viszont pont a Colot húzta le ismerős is legjobban, talán most a repcsigyár pörög legjobban, de sztem az macerásabb is. na meg a Rosenbergerben ami van hogy a 7 és fél órás melónál 8 órás teljesítményt várnak el, és ha valaki hibázik kollektív büntetést alkalmaznak mindenkire, amit így az elején elfelejtenek mondani kicsit elhatárol ezektől
2021. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bamboochatheone - Igen, Comp Male. :D

Itt is elfelejtettek elmondani egy két dolgot - pl hogy simán megpróbálták beadni a közveítősöknek, hogy "kötelező" a túlóra.. Nos, a szerződésben szó sincs ilyenről. Ha alá is irattak valami papírfecnit, akkor sem, mert annak nincs jogi ereje - mivel nem áll szerződésben a közvetítős a céggel, hanem a közvetítő céggel.


Amilyen jó kis hely (lenne) ez a gyár, olyan nagy káoszt csináltak benne a magyar vezetők. Most káosz van.


Operátor-nak vesznek fel, de már a teszted 80%-a GÉPÉSZ ismeret. Ha "papíros" vagy, éppen csak arra nincs időd, mert minden mást IS kell csinálni. Természetesen azért megkérdezik, hogy miért nincs vezetve a papír... :D Ennél felnevettem.


Vannak itt olyan anomáliák, amelyeket nem tudok felfogni az én szimpla agyammal néha. :D


Olyan, mintha egy hajóban ülnénk, mi, akik ott dolgozunk - ami süllyed, és ömlik be a lyukon a víz - a vezetőség meg látja, és nézi, és utasítja az embereket, hogy merjék kifelé a vizet... de egyiknek sem jut eszébe betömni a lyukat...

2021. okt. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!