Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Halottam fiataloknak megéri...

Halottam fiataloknak megéri ausztráliába menni, hogyan tudnék kimenni oda?

Figyelt kérdés
mert hogy nehéz olyan vizumot keresni, de halottam hogy van itt olyan munka közvetítő ami már ad neked vizumot meg mindent és már csak ki kell utazni!

2014. máj. 24. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
rosszul hallottad. Ausztráliába pontrendszer van. Tessék utána olvasni a pontrendszernek, hogy mik kellenek, hogy kint élhess.
2014. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Halgatóz továb mert ha joll csinálod, kis ekell menni, csak adnak pénztt a közvettítők.
2014. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

2011-ben szigorítottak a bevándorlási feltételeken, pontosabban a szakmák listáján. Olvass utána neten, pl

Bertók Zoli bevándorlási ügynök oldalán.


[link]


(mert hogy azt is fogadni kell a vízumhoz, aminek a díja, a repjegyed sokszorosa. így azt pl kérdés hogy oldja meg a munkaerő közvetítő)


Szponzor kártya létezik, de az esélye igen csekély, bár nem lehetetlen. Csak egy sztori, IELTS nyelvvizsgán voltam, (mert hogy az is kell, nem csak kiutazás..) kivándorlás kapcsán és egy srác pont ilyen ausztrál szponzor kártyás volt. Szóval, ha nélkülözhetetlen vagy az államnak és a munkáltatónak, mert olyan a végzettséged és a szaktudásod, akkor lehet próbálkozni, de csak azért mert fiatal vagy az csak egy része a pontrendszernek ami alapján eldöntik, hogy eléred e a szintet, vagy sem. és utána lehet elkezdeni a vízum ügyintézését.

2014. máj. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz kimenni oda, mert a kérdésed alapján nem a SOTE kollégiumából írsz...
2014. máj. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát a pontrendszerről nem tudtam,

a vízumot lehet ki tudom fizetni magamnak,

tudom hogy kell IELTS nyelvvizsga, szerencsére azért hála 15 év Norvégiának megy az angol jobban mint pár magyarnak...bár az nem nehéz.

Végzettségem sajnos nem hiszem hogy olyan amit, keresnének, vendéglős szakmám van.


és tanulni ki menni is gondolom nehéz dolog?!

2014. máj. 24. 21:50
 6/9 anonim ***** válasza:

A vízum maga nem sok, de kell orvosi, a nyelvvizsga, repjegy, bevándorlási ügynök díja és a bankszámládon pár ezer AUD, amiből fedezed a kinti léted az első fél évre.


Mi 3-an (párommal, gyerekkel) reálisan ezt 8-10 millióra számoltunk (Kanada ettől kedvezőbb volt, hasonló feltételekkel), míg nem egy délután alatt, lekerültek a vendéglátóipari szakmunkák a listáról és maradt ez a korlátos keret, ami alapján meg felesleges is lett volna pályáznunk és 3-4 évet várni a vízumra.


Tandíjak tanfolyamoknál talán 25-40.000 AUD körüliek, és emellett számlán kell legyen kiutazáskor további 10-15.000 AUD.


De az oldalon sok hasznos és ami lényeg aktuális infot megtalálsz. Azt hiszem még heti 20 órában maximalizálva van, amennyi időt dolgozhatsz suli mellett.

2014. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ÉS még bizony az általános iskolai osztály napló fénymásolatát is bekérik, a meg a többi suliét.

Nekem egyik ügyfelem tavaly kapott állást, szoftver fejlesztő, neki a papír munka 2 millióba volt, szakfordítások, stb.

2014. máj. 25. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

#6-os válaszadónak igaza van, nem egy olcsó mulatság és kemény a pontrendszer. A hiányszakmák pedig gyakran változnak.

A munkaközvetítőt meg felejtsd el, lehúzna pénzzel és még csak a reptérig sem jutsz el.

2014. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
CSak megsugom hogy a kulfoldon szerzett angol nyelv amit az eletbol tanultal nem fog atlenditeni az IELTS-en, de nem azert mert olyan nehz hanem mert nem csak beszelned kell hanem irni, olvasni szepen. Vendeglatos szakma itt nem hianyszakma, szoval a vizumrol ne is almodozz! Egy ut van ide az pedig az angol nyelv sulik, hozz jo sok penzt azt emikor itt vagy akkor a tobbit kiokoskodod :)
2014. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!