Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen piacképes szakmák...

Milyen piacképes szakmák illenének hozzám, ha szeretek fogalmazni, írni, a természetet, az állatokat, de emberekkel nem szeretek foglalkozni, és nem szeretek középpontban lenni, mert csendes, visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés

Már van egy szakmám,pedagógus, de nem nekem való,épp azért,mert nem szeretek sokat beszélni,ezért szeretnék váltani.



A könyvelőre gondoltam,de félek hogy a matek miatt nem menne.

A többi szakma ami érdekel, az pedig nem keresett,pl az állatorvosi asszisztens,irodai asszisztens,könyvtáros, pedig úgy érzem ezekben lennék igazán jó.


L/28



2014. máj. 26. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Nincs igazából olyan szakma ami piacképes, de nem kell hozzá a matek. Tessék megtanulni, mások is meg tudták, neked is menni fog.


A könyvelős ötlethez azért jelzem, hogy rengeteg emberrel kell kommunikálni.

2014. máj. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érdekes meglátás, hogy piacképes legyen, jól fizessen, de emberekkel ne kelljen foglalkozni. Márpedig pénzt az emberektől kapod, a cég ami kifizet, az is emberektől kapja a pénzt amit átutal neked fizetés gyanánt.


A kishitűséget és az önbizalomhiányt kellene inkább letudni s akkor pedagógusként is dolgozhatnál, ha már 1x időt és pénzt öltél bele, hogy megtanuld.

2014. máj. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán masszőr.
2014. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!