Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valakinek 100 milliárd a...

Ha valakinek 100 milliárd a vagyona az mit jelent?

Figyelt kérdés

Abban az éves jövedelme is benne van? Vagy csak az, hogy a cég, a cég autói..stb?

Plusz még egy kérdés:

Ez a szám mennyi?


77.640.500.000


77 milliárd?



2014. máj. 26. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A vagyona az amennyi pénz a rendelkezésére áll, készpénz, megtakarítás, ingatlan és ingóság formájában. A jövedelem nincs benne.


A szám pedig 77 milliárd 640 millió 500 ezer, de én elsüllyednék szégyenemben ha ezt meg kell kérdeznem, kivéve ha általános iskolás lennék mert ez kb hatodikos szint.

2014. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek csak számok. Egy-egy márkának meg szoktak határozni immateriális javak címszó alatt egy 'eszmei értéket'. Egy vacak szappan márkát is képesek 600 milliárdként értékelni, és akkor a tulajnak máris van 600 milliárdja?

Hát nem.


Igen, az a szám 77 milliárd.

2014. máj. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én nem szégyellem, hogy nem voltam biztos a számban, mert szerintem az ember nem szokott milliárdokkal számolni, és ez a mennyiség alapból felfoghatatlan, de mindegy:D


és 77 milliárd forinttal rendelkező személy hova pozicionálná magát Magyarországon a top 100 leggazdagabb emberek listáján?

2014. máj. 26. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
asszem a 2. Helyre vagy 3.ra
2014. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a bevallott lista szerint legalábbis, amugy szerintem a valóságba a politikusok meg a többi mellett a top 30ba se kerülne be ekkora összeggel
2014. máj. 28. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!