Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Új világmárkát felfuttatni...

Új világmárkát felfuttatni nehéz dolog? (ruházat, divat)

Figyelt kérdés
Ha igen, mik azok a lépések amiket végre kellene hajtani?
2009. dec. 30. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nem nehéz. Csak sok pénz kell hozzá.
2009. dec. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,nagyon nehéz dolog.Szerintem nagyjából ezek a lépések hozzá:

1.Név,ötlet,stílus kitalálása és levédetése.(TM)

2.Kollekció tervezése és legalább 1 bemutató szervezése.

3.Reklám leginkább divatlapokban,vagy egy teljes reklámkampány profi ügynökségen keresztül.

4.Nagy nevek,pl fotómodellek,tervezők,fotósok, beszervezése a kampányba.

5.Megjelenés nagy Nemzetközi Divatvásárokon standokkal.(Milánó,Párizs,London,New York,Sanghaj)

6.A Márka folyamatos szerepeltetése a sajtóban,figyelemfelkeltő,esetleg botrányos bulvárhírekkel,háttér és kulissza titkokkal,információkkal.

7.Világhírű színészek,énekesek kegyeinek elnyerése abból a célból,hogy viseljék a szóban forgó Márka divattermékeit.

8.A Stílus Színvonal,és minőség folyamatos fenntartása miután a Márkát megismerték,és folyamatos szigorú ellenőrzés a gyártásnál,és jó kapcsolat a viszonteladóknál.Mindezekhez "csak" egy kreatív divattervető gárdára,reklámszakemberekre,maneggerekre és sok sok pénzre van szükség. Szerintem kb ennyi,de nem kérek kioktatást,ez csak az én véleményem!

2009. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
üzleti terv (azon belul marketing terv a legfontosabb) és SWOT analizis. Ha ezek megvannak, mar lathato kepet kapsz az esélyekrol
2009. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Gya, köszönöm szépen... ezek a válaszok hasznosak.

Hát lehet hogy nehéz lesz de megcsinálom :D

2009. dec. 30. 16:24
 5/8 anonim ***** válasza:

pl. mikor nekem Kappa táska volt,azt hitte mindenki,hogy valami gagyi stb,de miután sűrűn lett reklámozva,már sejtették mégse olyan rossz.


Szóval reklám,reklám.


De ami legjobban kell: pénz!

E nélkül nincs felfuttatás

2009. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Csak egy jó reklám kell ami persze egy vagyon. Vegyük példának a lindt csokoládét, kutya nem halott róla nemrég, és ma meg már ismert, csak sokszor kell nyomatni a reklámot.
2010. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 01-17 18:18-as a Lindt csokoládé nem épp jó példa erre,mivel egy 160 éves múltra visszatekintő csokoládé világmárkáról van szó,amit már nem is kell annyira reklámozni.Persze néhány éve magyarországon alig ismerték,de máshol igen.Szóval nem csak reklám kell hozzá,a tradíció is fontos.
2010. jan. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én Magyarországra vetítve írtam példát.
2010. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!