Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire biztonságos, és...

Mennyire biztonságos, és egyben megbízható az I love diákmunka weboldala? Ha jelentkezek valamikor munkára, akkor felkeresnek majd, vagy az egész csak átverés?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem átverés, az egyik legnagyobb diákszövetkezet, régen Rébusznak hívták. Már csak azért sem kamu mert a meki összes diákmelósát ők közvetítik.
2014. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a bíztató választ!Csak azért kérdeztem mert már jelentkeztem egy munkára amit május 26-án hírdettek meg,azt nem írták hogy mikor jár le a jelentkezés,de csak annyi a lényeg hogy nem tudom hogy ez hogy működik!Mivel először most jelentkeztem diákmunkára,és nem tudom hogy mikor fognak felkeresni egy állás ügyében?!Gondolom sajnos az is lehetséges hogy keresni sem keresnek meg!=/
2014. máj. 29. 17:12
 3/4 lys válasza:
100%

Hali


Én régebben jelentkeztem náluk honlapon keresztül munkára, még zalaegerszegi munkáról lett volna szó. Arra mai napig nem kaptam választ.


Pár év múlva Kaposvárról szintén találtam tőlük egy jónak tűnő állás hirdetést. Telefonon jelentkeztem rá. Jelenleg is dolgozom.


Szóval ha biztosra mész szerintem hívd fel őket. Annyit megér. Szinte kapásból meg beszéltük a részleteket (betanulás, szerződés, munkaruha stb.)


Két héten belül a papírmunka meg is volt. Elküldték a szerződést postán ( mivel nálunk a városban nincs irodájuk, asszem személyesen csak Bp.-n és Szombathelyen tudsz intézkedni), amiből egy példány kitöltve vissza kellett nekik küldeni és már tag is voltam.


Volt 3 alkalom mikor kellet mennem betanulásra , majd rá egy hétre már dolgoztam. Jelenleg is náluk vagyok. Az egyik helyi bevásárló központban pénztárosként.


Szerintem nagyon korrektek és megbízhatók. Mellesleg az órabér sem rossz és a beosztásban is viszonylag rugalmasak.


Jó kis csapat. Csak javasolni tudom bárkinek őket.


(L/19 Kaposvárról)

2014. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod,ezen a telefon számon tudom őket elérni?:06-80-40-40-40?

Csak mert én először ezt a számot hívtam és akkor azt modnta a telefonban egy gépi hang,hogy ez a szám az én hatáskörzetemből nem érhető el!=/

Éppen ezért kérdezem!=)

2014. jún. 10. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!