Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A munkáltató nézi hanyas lett...

A munkáltató nézi hanyas lett az érettségi? Nem az a lényeg, hogy van bizonyítvány?

Figyelt kérdés

2014. máj. 30. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Tőlem még sosem kértek érettségit. Még a diplomámat is csak akkor kérték el lemásolni, amikor már fel voltam véve. A kutya nem foglalkozik az osztályzataiddal.
2014. máj. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Jobb helyeken + nézik! Mi ma már 1 érettségi? Sima takarítónak is kell közepes helyeken-elvárás!
2014. máj. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Valahol nézik, tőlem kérdeztek már eredményt, a közalkalmazotti helyekre pedig bekérik a másolatot az önéletrajzzal együtt, ott is lehet nézik az eredményt. Pl. a Tesco pedig nem is alkalmaz 4-es eredménynél rosszabb diplomásokat, mondjuk egy érettségizett pénztárosnál nem hiszem, hogy annyira néznék az eredményt.
2014. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Sz@rnka rá, főleg akkor ha van magasabb végzettséged.
2014. máj. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. máj. 30. 22:23
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

" Pl. a Tesco pedig nem is alkalmaz 4-es eredménynél rosszabb diplomásokat"


Mi van?

2014. jún. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


"Minimum 4-es érdemjegyű diplomával rendelkezz."


Nyilván nem mindenhol, de ahová én jelentkeztem oda kellett.

Az érettségivel betölthető munkaköröknek viszont szerintem nincs akkora felelősségük, hogy nézzék az érdemjegyet.

2014. jún. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hmm érdekes, nem gondoltam volna, hogy ez elvárás bizonyos helyeken. Mondjuk semmi konkrétat nem ír a munkáról csak azt, hogy áruházi, logisztikai területen zajlik. Egyébként nem hiszem, hogy túl sok ember szerez négyes átlagú diplomát manapság (tisztelet a kivételnek!!!)
2014. jún. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!