Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek kezdjek-e el már...

Szerintetek kezdjek-e el már most állást keresni, ha csak szeptember 6. után tudnék munkába állni leghamarabb?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát hogyne. Komolyabb helyekre simán fél évnél is több az átfutási idő. Nyilván ha a sarki boltot célzod, akkor nem kell előre tervezni, és akármire jelentkezel nézd a várható kezdési időt.
2014. máj. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, gyerek szeptemberben kezdte volna a bölcsit, ahová munkáltatói kellett. Július elején kezdtem el keresni intenzívebben irodai munkát, de mindenhol húzták a szájukat, hogy túl késői kezdés lenne.

Vagy a lehető leghamarabb kellett volna, vagy 1 hónapon belül, de a szeptemberi kezdés késő lett volna. Végül találtam egyet, ahol egy szeptemberben induló projectre vettek volna fel, ki is választottak, csak épp szeptemberben derült ki, hogy nem hagyták jóvá, nem indul, nem tudnak felvenni....


Ha szerencséd van, akkor találhatsz, esetleg terhes helyére aki októberig készül dolgozni és így lesz ideje betanítani, de szerintem sok helyen ez még korai. Nekem azt mondták, hogy úgy terveztek, hogy ha valakit kiválasztanak, akkor egy-másfél hónapos felmondást még megvárnak, de többet nem nagyon akarnak.

2014. jún. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp írd bele a kísérőleveledbe vagy a CV-dbe, hogy a legkorábbi kezdési időpontod szeptember 6.
2014. jún. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!