Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetést érdemes kérni...

Milyen fizetést érdemes kérni területi képviselő álláshoz?

Figyelt kérdés
Megkerestek ma egy internetes adatbázisban való regisztrációmnak köszönhetően, hogy az én régiómba keresnek területi képviselőt egy győri székhelyű céghez. Tárgyalóképes angol tudás szükséges hozzá, a cég termékéről betanítást kapok. Céges autó,telefon,laptop. Időnként Romániába is szükséges kiutazni valamint hetente egy napot Győrben kell tölteni. A kívánt bér megjelölésével kell megpályáznom. 200 nettóra gondoltam az sok vagy kevés? (nyilván ezt embere válogatja, de nem akarok sokat kérni, hogy csak azért ne alkalmazzanak későbbiekben gondolom emelkedhet) Köszönöm a válaszokat előre is!

2014. jún. 2. 12:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nettó 110-120 körül szoktam kérni, ha hasonló állásra pályázok. Pesten 130-140. Céges autó, telefon, laptop az munkaeszköz, ne ess hanyatt tőle. Anélkül mivel mennél Romániába? Biciklivel ? :)
2014. jún. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt a nettó 110-140-et keveslem egy ilyen munkához... De köszönöm a válaszod :)
2014. jún. 2. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!