Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Németországban a 6€\h...

Németországban a 6€\h az jónak számít?

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Még ha nettó, akkor sem. Ennyi pénz itt a legalja munkáért jár. Ha nem beszélsz németül, és nincs szakképzettséged, és otthon nincs szó szerint semmid, akkor elfogadhatod, egyéb esetben kizárt hogy belemenj, ez vérlázítóan alacsony "bér" Németországban.
2014. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2008ban voltam ösztöndíjjal Németországban, és suli mellett egy gyárban dolgoztam, és 7,21et kaptam óránként, nettó. 6 euróért biztos nem dolgoznék kint (itthon meg a kezem összetenném érte:))
2014. jún. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Őszödi Ferenc ***** válasza:
ez piszkosul kevés
2014. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én heti 3-4-5 napot dolgoztam hotelben (4-5-6 órában), rajtam múlt, hogy mikor végeztem a takarítással. Na, ezért kaptam 7,5-öt nettóban. Nulla nyelvtudással úgy, hogy igazából nem is a megélésért kellett, nem jött rosszul.
2014. jún. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szállás az viszont ingyenes. Se rezsi csak a kaja. Sajnos myelvtudásom az viszomt csekély.
2014. jún. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!