Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen tanacsotok lenne szamomra?

Milyen tanacsotok lenne szamomra?

Figyelt kérdés

24eves biztonsagi or vagyok bp-n,akinek a vagyonorin kivul nincs vegzettsege,de szeretne tovabblepni...

Egyebkent szakacsnak tanultam amibol vegul nem vizsgaztam le(ezt ne boncolgassuk) ertek hozza viszont nem vagyok egy markans ember,ami miatt ott reggelire felflalnanak,de nincsen semmilyen kilatasom,nemtudom mihez kezdhetnek,mit tanuljak es,hogy mik azok szakmak amik keresettek ma itthon es kulfoldon....A parom megvaltozott munkakepessegu ezert nehez lenne neki kulfoldon hacsak nem tartom el odakinn,ezert a hazai munka lenne jo elsosorban...de mi? az se baj ha elotte erettsegiznem kell,csak ne kelljen mindenrol lemondani 100ezer ft miatt.


2014. jún. 4. 11:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Kb ebben a sorrendben csinálnám:

Biztonsági őr meló mellett érettségit letenni estin.

Éjjeli őrre váltani biztonsági őri helyett.

Jelentkezni hasznos főiskolai szakra, államilag támogatott levelező képzésre.

Az éjjeli őr munkaidejében tud tanulni rá, így ne mondd, hogy nem lehetséges.


Így még mindig csak 28-29 éves leszel, mire végzel, piacképes diplomával.

2014. jún. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Foiskolan mi hasznos manapsag? nem feltetlenul az informatika vilagaban... persze az is erdekel,de hatha van valami testhezallobb
2014. jún. 4. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért nem tanulsz ki egy szakmát? Nem kell mindenkinek diplomásnak lennie.

Pl. villanyszerelő, autószerelő, CNC-szakemberek (ez szerintem elég jól megy), gépkezelő stb.


Az érettségit mondjuk nem ártana elvégezni, mert manapság ez a minimum sok helyen.

Valamilyen nyelv, legalább angol szintén nem ártana. Ezt otthon is tudod fejleszteni.


Én a helyedben a szakács szakmát sem vetném el, szerintem arra mindig van kereslet.

2014. jún. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még eszembejutott pl. a cukrászat. Talán kevésbé pörgős, de ha ügyes vagy benne és szereted csinálni, lehet jövőd benne.
2014. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy nemtudom mit akarnek csinalni...jo lenne siman a szakma is ha tudnek olyat ami megteremti az anyagi biztonsagot es nem halok bele az agyonterhelesbe...
2014. jún. 4. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!