Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek? Van még remény...

Szerintetek? Van még remény számomra?

Figyelt kérdés
Pénztáros vagyok a helyi cba-ban és megint lett hiányom. Mostanában egy jó ideje nem volt, de most megint lett. A pénztárosok közül én vagyok az egyetlen,akinek ilyen sokszor és gyakran van hiánya. Most 5800 Ft hiányom lett. És semmi sem megy, pedig már egy jó ideje (pontosan 5 hónapja) dolgozom itt. Miért vagyok ilyen? Sehol sem fogom megállni a helyem? írjon valaki valami bíztatót! A kasszámat is lassan számolom le műszak illetve nap végén. Tegnap meg véletlen egy 20.000 Ft került fel a fiók tetejére, de meg lett végülis, mert ugyebár először 25800 Ft jött ki hiányba. Pedig próbálok odafigyelni, de semmi nem jön össze. Nem megy egyszerűen. Perdig úgy érzem több van bennem, vagy lehet csak ezt akarom érezni. Szóval szerintetek van még jövő előttem? Ne feküdjek a sínek közé?

2014. ápr. 23. 11:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha még csak 5 hónapja csinálod, van remény. Nekem két évbe telt, mire rutint szereztem, igaz másik szakámban, de kell idő ahhoz, hogy beletanuljon az ember valamibe. Ha szereted csinálni, akkor igenis van remény. Eleinte nekem állandó fejfájásom volt, óriási hibákat követtem el. Ma már kisujjból kirázok mindent percek alatt. Várj még egy évet, mielőtt váltanál.
2014. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

5 hónap az semmi. Az lenne a csoda, ha olyan jó lennél, mint mások, a sok eves tapasztalattal.

Én is másik szektorban dolgozom, de itt is kb 1 év eltelik, mire igazán használható, jó minőségű munkát végez valaki. Addig csak betanulásnak mondanám.

Ahhoz, hogy kiemelkedjen az ember, értékes munkatárs legyen, ahhoz meg legalább 3-4 év kell. Adj időt magadnak, 5 ezer Ft nem a világ vége.

2014. ápr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak van,akikkel egy időben kezdtem és nekik sincs ennyiszer hiányuk és nem ennyi,mint nekem. Ráadásul a pénztárgépeket nem nehéz kezelni, egy kis odafigyelést igényel, csak elvagyok keseredve, hogy miért vagyok ügyetlen ehhez.
2014. ápr. 23. 11:53
 4/10 A kérdező kommentje:
De köszönöm a válaszokat, érzek benne igazságot és nyilván úgy is van, ahogy írjátok.
2014. ápr. 23. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! Én gépbeállítóként dolgozok, a 3. hónapban csináltam egy kisebb hibát, aminek következtében kb. 5 perc alatt fél millió Forintnyi selejtet gyártottunk. :D

6-8. hónap után már ment minden, de mire profi vagy az évek.

2014. ápr. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel!


Lehet, hogy azok, akiknek most nagyon megy, később ők fognak sokat hibázni. Főleg, ha az embernek más jellegű problémái is vannak, ami elvonja a figyelmét. Például nagy-nagy szerelembe esik...:)

2014. ápr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez a munka nem fekszik neked olyan jól, mint ahogy egy másmilyen pozíció feküdne. Én nagyon lassan számolok, utálok is számolni, attól meg egyenesen rettegnék, hogy pénztáros legyek, mert tudom, hogy nem menne. Ezzel szemben egy másik felelős pozícióban felsővezetők között tökéletesen megállom a helyem. Lehet, hogy a kassza egyszerűen nem neked való, de az is biztos, hogy idővel sokkal jobban fog menni.
2014. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne siess sose, mert az hibára késztet
2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Koncentrálsz rendesen?

Sok embernél ez a hiba. Nem tudnak sokáig az adott dologra összpontosítani és ezért vétenek hibát. Nálam is van hasonló gond, így a monoton dolgok abszolút ki vannak zárva munka terén az életemből.

2014. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne menj a sínek közé, értékes ember vagy. Lehet valami elfojtott dolog benned, valami elviszi a gondolatodat, mert nem tudsz odafigyelni. Gondold végig, van-e valami, ami bánt, amitől félsz.
2014. ápr. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!