Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nézett rám furán a...

Miért nézett rám furán a HR-es, hogy junior logisztikai pozícióra br.280-300. 000 Ft-ot mondtam fizetési igénynek?

Figyelt kérdés

Nyelvtudás is kell a munkához (egy viszonylag ritka nyelv is, meg folyékony angol). Tapasztalatom ilyen téren nincsen, de úgy tudom logisztikai területen jól fizetnek.

Gazdasági diplomám is van (bsc).

Szerintetek ez ennyire irreális elvárás?


2014. jún. 4. 15:05
 1/6 Őszödi Ferenc ***** válasza:
60%
Hát junior (=kezdő!) logisztikai pozícióra egy bruttó 200.000-220.000 forint reálisabb lett volna.
2014. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Persze, hogy irreális, főleg hogy csak alapszakod van, nem is msc.
2014. jún. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Golan Trevize ***** válasza:
57%

A viszonylag ritka nyelv miatt szerintem nem túlzás ez a bérigény.

Kérdés, hogy a munkához inkább a nyelvtudás vagy inkább a logisztikai tapasztalat kell.

2014. jún. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem amúgy sem túlzás ez a bérigény.
2014. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
13%
Azért pl. mert nekem 90-et akartak fizetni.
2014. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%

Mert egy rabszolgát kerestek, ki száraz kenyérért és tiszta vízért cserébe minden mást kitöröl az életéből és csak a cégnek fog élni!


Örülj, hogy megszabadultál az ilyen cégtől.

2014. jún. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!