Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerbek, románok szegényebbek...

Szerbek, románok szegényebbek mint mi magyarok? Milyen ott az életszínvonal?

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 14:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szerintem itt nálunk Magyarországon még rosszabb,mint románban,ukránban,szerbiában.


Aki csinál 8pulyát,az meg tud élni a segélyből! És ez nem vicc! Ismerek egy cigó családot,akik havi 600ezret kapnak.

(kb $3150)

2010. jan. 24. 15:34
 12/21 A kérdező kommentje:

Ha már itt tartunk:

Milyen Szerbiában/Romániában vagy Ukrajnában élni?


Milyenek veletek magyarokkal? (főleg szerbekre,románokra gondolok)

2010. jan. 24. 16:09
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el ,magyarország,vagy románia mennyország Ukrajnához képest,ennyit tudok mondani.
2010. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Azt mondták nekem,hogy pl: Munkácson nem egy Ferrarit látni.
2010. jan. 24. 16:39
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt meg ki mondta?Már vagy ezerszer voltam munkácson és fél UA-ban ,de én nem láttam eddig egy Ferrarit se. Egyszer-kétszer láttam szuperautót,de azon is osztrák rendszám volt meg szlovák.UA egy xar ország főleg most.Nem adnak érettségit a 11-ik osztály után ,és ha tovább akarsz menni tanulni,akkor vmi tesztet kell leadni Ukránul(nem tudok ukránul) ,ami még egy ukránnak is baxott nehéz.Szal az egész UA egy xar debilség,alig várom hogy elhúzzak a francba innen.
2010. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%

Ismét én vok..(szerbiai)

Hát őszintén,jobban megvagyok a szerbekkel mint a magyarokkal..Persze vannak kivételek..De a szerbek egy nagyon összetartó emberek,kedvesek,jószivükek.

Nekem ez a tapasztalatom róluk.Könnyen ellehet velük beszélni

2010. jan. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Már nem egyszer voltam olyan dühös,hogy átmegyünk vagy 15-en Szerbiába szerbeket verni.

Miért is?

'48-as forradalom,Délvidéki vérengzés,Temerini fiúk,délszláv háború,folyamatos magyarverések stb.


Ezért nem szeretem a szerbeket!


Kárpátaljainak:

Nekem egy Salamoni fiú mondta,hogy Munkácson több Ferrari van. Magyarország 6-szor beleférne Ukrajnába,Kijev jobb mint Budapest stb. Ezeket mondták.

Bár itt nálunk 4-szer annyi az 1főre jutó GDP,mint Ukránban.

És hova szeretnél elhúzni?


A kettős állampolgárság érdekel titeket? (Sajnálom a 2004-es esetet,a kormány azért kampányolt,hogy ne kapjátok meg. Sőt,meg is csalták a szavazatokat és a kampányt!)

Nagyon tönkretette a kommunizmus a magyar népet! Régen még volt összetartás,de most sajnos kevésbé.

2010. jan. 25. 17:51
 18/21 anonim ***** válasza:

Én is szerbiai[Zenta♥] vagyok, szeretek itt élni, de én a magyarokkal jobban megvagyok, és szerencsére többségben vagyunk, de a szerbekkel sincs semmi baj.

Nálunk a cigányokon kívül nincs sok szegény, mindenki megéldegél, még ha nem is nagyon jól. Szerencsére mi jól megvagyunk. :)

2010. jan. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Szóval ott is baj van az orkokkal. Itt még az állam támogatja őket! Kapják a segélyt,nem dolgoznak és ők vergődnek!
2010. jan. 26. 12:24
 20/21 anonim válasza:

Én szeretek a szerbek közt élni.Többel jártam is,a baráti társaságban meg kitüntetett figyelemben van részem mert magyar vagyok.Mindig viccelődnek velem meg kérdezgetnek hogy ezt meg azt hogy kell mondani stb... van köztük olyan aki folyékonyan beszél magyarul pedig nincsenek magyar felmenői.1szerűen megtanulta mert sok magyar barátja van.


A "magyarverés" meg egy nagy hülyeség!!! Az emberek gyakran összetűzésbe keverednek egymással nem faji alapon!

Csak abból nem csinálnak ekkora ügyet,ha magyar ver magyart vagy szerb szerbet.


Az ilyen többszázéves történelmi eseményektől meg már hányni tudnék..

Most gondoljatok bele hol van itt nálunk elnyomás?magyar osztályba jártam az általános isk.és járom a gimnáziumot is mert van rá lehetőségem.

Valamint nálunk nem ellenezték a kettős állampolgárságot mint Szlovákiában.. mert egy rendes államfőnk van.

Sokat tudnék még ide irni de a lényeget leirtam.....


Szerintem csak az nyilatkozzon egy népről és azok szokásairól aki ismeri őket és köztük él.


Nekem ez a véleményem.


Niki Szabadkáról

2010. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!