Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Neten hogy lehet pénzt csináln...

Neten hogy lehet pénzt csinálni? Sportfogadás jó ötlet?

Figyelt kérdés
Régóta foglalkoztat, hogy hogyan csinálhatnék otthonról pénzt internet segítségével. Kipróbáltam egy csomó baromságot, de ezek nem jöttek be. 2hónapja elkezdtem a sportfogadást bet365 oldalon elején nagyon jó volt mert 1500ft-ből csináltam 2hónap alatt 100ezret, de miután ezt kiutaltam magamnak, azután nem sikerül ebből se pénzt csinálni. Annyit bukok amennyit nyerek. Hetek óta pár ezer forintért vacakolok. Van ötletetek? Mi a legjobb sportfogadási technika?

2014. jún. 5. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Sport arbitrage
2014. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Majd rajossz elobb-utobb, hogy az internet nem a mesek penzfaja, ahonnan csak ugy 'csinalsz' egy kis penzt amikor epp szksegedvan ra... Penzt munkaval lehet csinalni, nem sportfogadassal (persze kiveve ha sokmilliokkal bundazol meg meccseket, ez esetben viszont hosszu bortont kockaztatsz).
2014. jún. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Keresni kell a Google-n jó minőségű képeket pénzről, aztán mehet a nyomtatás!
2014. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 hookuszpook ***** válasza:
Sportfogadással lehet folyamatosan és rizikó nélkül pénzt keresni. De ez nem a normál sportfogadás, azzal idővel biztos a veszteség. Örülj az eddiginek és változtass stratégiát, fektesd be abba az eddig megnyert összeget. Itt hosszú lenne leírni, de keress rá a sportbefektetés módszer kifejezésre. Az az egyetlen olyan sportfogadási mód, amellyel nem az irodák nyernek.
2014. jún. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fuss ! Menekülj ! Előle !
2014. jún. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!