Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mért keresnek masszázsszalonok...

Mért keresnek masszázsszalonokba olyan lányokat, akik nem rendelkeznek masszőr végzettséggel, ahelyett, hogy képzett gyógymasszőröket vennének fel? (pl lent)

Figyelt kérdés

Lányok jelentkezését várom masszőr munkára alkalmazotti munkaviszonyba.

Ha kezdő vagy, ingyen betanítalak.

Napi elszámolás, jó kereseti lehetőség.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.



2014. jún. 6. 11:58
 1/10 anonim válasza:
93%
Sajnos a mostani lányoknak nincs semmi tartás bennük.
2014. jún. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Na vajon miért? Ennyire nem lehetsz naív. Az ilyen "masszázs szalonok"ban happy end van a "masszázs" végén.
2014. jún. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Mert az ilyen munkákba nem a masszázs a lényeg, az csak a körítés. :)
2014. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
2014. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Ki kell verne egy csoffadt tökű öregapónak napi 5000-ért.
2014. jún. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Röviden szólva: félig k*rvákat keresnek (hogy a szoftver is örüljön meg a moderátor is). Vagy egészen.


Nekem ezért már a masszázsszalon szó is rossz hangzású. :-(

2014. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Masszőrként mondom, hogy sokszor belefutottam én is ilyen hirdetésbe.


A hirdető közölte a telefonban, hogy szexen kívül minden más van, ezért kerül 1 óra masszázs 20e-be.

2014. jún. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%

Én egyből arra gondolok,hogy ott szexelni kell...


Pedig biztos jó lenne a masszírozás, de ilyen hirdetéseknél nekem mindig a d*gás jut eszembe először. :/



Nem jelentkeztem ilyenekre,nem is fogok.

2014. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Ezek a hirdetések nálam is kicsapják a biztosítékot. Képzett masszőr vagyok, nem azért tanultam, hogy egy egyébként hasznos szakmát így ledegradáljanak és ezzel megbélyegezzék a tisztességes masszázst végzőket is.


De már eljutottunk odáig, hogy már nem csak "masszőrök", de "modellek", "hoszteszek" is vannak, akik szintén egy rakat pénzt keresnek hasonló módon. Utóbbiak szintén lealacsonyítják a normális modelleket és hosztesseket, akik nem kívánnak csettintésre vetkőzni és extra szolgáltatást nyújtani.

2014. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

Én is masszőr vagyok az elején dühített, ma már egy jót mosolygok az egészen.


Amúgy aki leszavazott, az fogja már a telefont és hívjon már fel egy ilyet és ne a háttérből nyomogassa a mínusz jelet olyan témában, amiben gőze sincs.

2014. jún. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!