Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet-e ilyenkor tenni valamit?

Lehet-e ilyenkor tenni valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A problémám a következő. Majdnem 3 hónapig dolgoztam egy pékségben, de nem bejelentve szerződés nélkül. Az egyik hónapban a fél havi fizetésem odaadták, a többit nem, és most így tartoznak nekem 100 ezer forinttal. Mivel nincs szerződés és nem volt bejelentett munka, gondolom nem hinnének el nekem semmit, azt sem, hogy én ott voltam. Jelenléti ívet mindig kellett írni, amelyet levideóztam, de fogalmam sincs, hogy ez elég lenne ahhoz, hogy ki tudjam követeltetni a fizetésem.

Lehet-e még esélyem bármit is tenné ennek az érdekében?



2014. jún. 6. 16:48
 1/3 A kérdező kommentje:
tenni*
2014. jún. 6. 16:48
 2/3 anonim válasza:
Szerintem,ha van egy kis bizonyítékod arról a jelenlétívről,akkor bátran bemehetsz egy munkaügyi jogászhoz és ott megmutatva,elmagyarázva,hogy mi is a helyzet van esélyed őket befenyíteni,de pereskedést nem ajánlok,ugyanis valószínű,hogy ők jártasabbak ebben a dologban és nem biztos,hogy nyernél.Azért egy tájékoztatást megér a dolog.
2014. jún. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!!
2014. jún. 10. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!