Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy másnak sem jön össze semmi állás, hiába is adja be sorra az önéletrajzát mindenhová, ahová csak tudja?

Figyelt kérdés

2014. jún. 8. 17:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
36%
Általában a képzetlen, illetve a nem piacképes diplomával rendelkezők járnak így.
2014. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
minden egyes állásra többszázas, néha többezres túljelentkezés van. még szórólapozásra is. manapság már egy autómosóba is fényképes önéletrajz kell. szóval nem hiszem, hogy te lennél az egyetlen.
2014. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Én lassan kezdek megőrülni. Tényleg kéne egy tartós, rendes állás már végre.
2014. jún. 8. 17:45
 4/19 anonim ***** válasza:
30%
Ha nincs munkád, teremts magad, kezdj el vállalkozni.
2014. jún. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Már gondoltam erre én is, de nincs pénzem egy saját vállalkozás indításához sem még.
2014. jún. 8. 17:50
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
3 szakmám van nekem nincs ilyen problémám :)
2014. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha leírod a végzettséged, lehet hogy többet tudunk segíteni. (Pl. hogy hol voltál gyakorlaton, miért végeztél piacképtelen szakot... Vagy valami hasznosat.)
2014. jún. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
Mihez értesz? Miben van gyakorlatod? Sok olyan vállalkozási forma van, melyhez nem kell nagy anyagi ráfordítás.
2014. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
29%

Volt idő mikor 2 havonta váltottam munkahelyet mert mindig többet és többet ajánlottak.. (hetente is tudtam volna)

(hegesztő)



Szolnok megye . Dunántúlon naponta 3x váltanék munkahelyet ;)

2014. jún. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

__________Sok olyan vállalkozási forma van, melyhez nem kell nagy anyagi ráfordítás.________



mondanál 3-at?. 6 misivel nem tudok mit kezdeni.

2014. jún. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!