Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itthonról mennyire esélyes...

Itthonról mennyire esélyes komoly állást szerezni (külföldön)?

Figyelt kérdés
Tehát itthonról pályáznék és skype-on keresztül lennének interjúk.
2014. jún. 9. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
oszt milyen szakmában?
2014. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bentlakasos gondozasnal nekem igy volt.

De amugy nem ez a jellemzo a kulfoldi munkakra.

2014. jún. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem komoly esely van ra - abszolut lehetseges. Szamos magyar ismerösöm van, akine igy sikerült, termeszetesen engem is beleirva.


Itt termeszetesen, ahogy irod is, komolyabb allasokrol, tapasztalattal biro jelentkezokrol van szo: Nyugat Europaban a munkaltatoknal ezeken a szinteken abszolut megszokott elso (masodik) körös telefonos vagy skype interju, illetve hogy kireptetnek magukhoz.


Annak idejen, Magyarorszagon elve csak magyar telefont adtam meg, szamos interjum volt, ket ceg reptetett ki magahoz - egyikhez fel is vettek. Ez mar par eve volt - jelenleg epp nezelodom, es most is volt mar par repülös interjum. (Az elöfordulhat, hogy neked kell elöször fizetned a jegyet / szallast, de korrekten visszafizetik)


Alacsonyabb szintu allasra viszont eleg kicsi az esely: ott mindenki helyben keresgel.

Remelem, segitettem.

2014. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*beleirva = beleertve
2014. jún. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!