Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezeknél a nyári munkáknál...

Ezeknél a nyári munkáknál Angliában, egy raktárosnak mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
A közvetítő oldalak nekem nagyon úgy tűnnek, hogy valamit mintha el akarnának titkolni, és nem pontosan írják le a feladatokat. Valakinek van valami tapasztalata?

2014. jún. 10. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Előleget kérnek, aztán eltűnnek az éterben.
2014. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aki közvetítőcégen át próbál munkát keresni az sikeres ember nem lehet (és nem is lesz). Óvatosan, ha csak nem személyes ajánlást kaptál róluk.
2014. jún. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nyári munka, hova legyek sikeres?! Nem meggazdagodni akarok, csak valamennyi pénzt szerezni az esetleges tovább tanulásra.
2014. jún. 10. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt itthon is meg tudod csinálni, minimális kockázattal hogy átvágjanak a palánkon.
2014. jún. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
aha, minimál bérért is... jah és tegyük hozzá hogy itt csak olyan szopós szakmák vannak mint hűtőházak kb. Főleg egy kisvárosban, ahol én lakok. Kint meg azért jóval többet lehet keresni, és ha mondjuk csak egy szobát bérel az ember akkor jól meg is tudja magát szedni. Ha rendes a munkahelye. És láttam néhány hirdetést, szállodába emberek stb... De látom te nem nagyon jártál kint ha ilyen rohadt pesszimista vagy, valaki objektív ember is van? Kérem
2014. jún. 11. 16:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesszimista, csak túl sok ilyen embert láttam már akik a semmilyen képesítésükkel akarnak kimenni ilyen "közvetítő irodákon" keresztül, mert azt hiszik hogy majd ott várja őket a nagy pénz. Ha valaki közvetítő irodában gondolkozik, az rég inkompetens a témában és nem érdemes ilyenbe gondolkodnia...
2014. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ja mert az biztos jobb, hogy kimegyek és majd szerencsét próbálok. Tiszta hülye az aki egy stabil dolgot akar először aztán menni. És nem tudom mégis milyen képesítés kellene ahhoz, hogy mondjuk takarítsak 1 szállodában, vagy épp a szennyes kocsit tologassam. Ja és ezek a csíra melók is 2x-3x jobban fizetnek mint az itthoni diák-szopós munkák. És az angolt jól beszélem, más képesítésre nincs is szükség, vagy ha még is akkor pár órás betanítást fognak tartani gondolom.
2014. jún. 11. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy ne menj, hanem hogy ne közvetítővel, mert csak át leszel vágva. Diákként én is közel két millával jöttem haza nyári meló után Angliából. Semmi értelmes, megbízható kapcsolatod nincs kinn? Londonban? Szerintem lassan már az átlag magyarnak minimum egy elsőági rokona dolgozik angliában, ezért csodálkozom.
2014. jún. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
van két ismerősöm is, de nem akarom őket pesztrálni, hogy keressenek nekem munkát. Megkérdezem őket max, hogy tudnak-e, de ennél többet nem nagyon tudok tenni.
2014. jún. 12. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!