Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Te hogy törnél ki a mély...

Te hogy törnél ki a mély szegénységből?

Figyelt kérdés
52 éves egészséges egyedül álló nő vagyok.Évek óta nem tudok elhelyezkedni.Nem vagyok link,az utolsó munkahelyemen 10 évig dolgoztam.nem akarok a gyerekem nyakán élősködi,dolgozni akarok.A munkáltatok általában nem mondják ki de szerintük már nem bírom úgy a munkát mint egy fiatal.Volt hogy kimondták.Csak zárolójelben még most is lekörözök egy sokkal fiatalabbat.Elkeseritö !!.Hogyan tovább?

2014. jún. 11. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Egy életetet fel kell építeni, 52 évesen már tartanod kellene valahol, nem ekkor elkezdeni karriert építeni..


Amit tudsz tenni, hogy keresel munkát. Bármilyet. Aztán hátha sikerül találni vagy jobb munkát vagy előrelépést vagy pénzes pasast..

2014. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%

Első! A kérdező nem karriert akar építeni, hanem dolgozni. Nekem is van családtagom, aki 50 évesen lett munkanélküli, mert megszűnt a cége. Valahol tartani csak az tud,m akinek magas a jövedelme, de egy átlag ember nem tud tartalékolni annyit, hogy meg éljen évekig belőle.

Sok reményed nem lehet, mert ma már "öregnek" számítasz.

2014. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kritikát kértem hanem ötletet.Én az életem felépítettem csak az élet rátojt a fejemre.14 évvel ezelőtt az én szeretett férjem,az engedélyem nélkül váratlanul meghalt,/szívinfarktus/.Maradtam a hitellel,gyerekkel,a sokkos állapotommal egyedül.Jelentem a gyermekemet felneveltem.Becsületes ember lett.A hitelt letörlesztettem.Munkát nem kapok.Na TE előbbi okos akkor hogyan tovább?
2014. jún. 11. 10:10
 4/15 A kérdező kommentje:
Az ironikus hangot az első válaszolónak küldtem.Második válaszolónak köszönöm a megértést.
2014. jún. 11. 10:14
 5/15 anonim válasza:
47%

ÉRTÉKESÍTÉS!


bármelyik céghez felvesznek, persze teljesítményarányosan. valakinek ez nem munka, de a gazdagok ebből lettek azok!

én is segítek benne szívesen :)

2014. jún. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Hasonló cipőben járok. 45 éves nő vagyok, 2 egyetemi diplomával, 2 felsőfokú nyelvvizsgával. A vicc, h nekem karrierem is volt, vezető voltam az utolsó mhelyemen, mely megszűnt. engem is a korom miatt nem vesznek fel, ill. pont a karrierem miatt, mert vezető voltam, azt mondják vezetőnek vagyok való, holott már titkárnőnek is szívesen elmennék. Vezetői állás nincs is nagyon kiírva a szakmámban, ha mégis, az bizalmi alapon már előre le van zsírozva. A munkaügyi központ se tud mit ajánlani, merthogy túlképzett vagyok és a fiatalság szérumát sem tudják átnyűjtani...
2014. jún. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem is volt karrierem,az utolsó munkahelyemen pedig én nem vagyok diplomás.Az Audi gyárnak szállítottunk alkatrészt.Belföldi kiküldetésben napi szinten Győrben dolgoztam. Szakmai alázatommal képviseltem a cégem jó hírnevét,és intéztem a napi dolgokat.Ennek eredményeként bekerültünk a 10 legjobb beszállító közé.10 év után a főnökeim azt látták hogy olyan jól mennek a dolgok hogy én rám már nincs szükség.Ennyi!!Most hogyan tovább kérdezem magamtól?
2014. jún. 11. 12:02
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát Te sem tudsz mit csinálni, csak azt amit én: pályázni, pályázni, pályázni, meg ismerősöknek szólni, hogy segítsenek...
2014. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pályázok csak a siker marad el.Külföldi munkában gondolkodom csak az a baj hogy nincs induló pénzem. Ha lenne pénzem már nem itthon sírnék.Kimenni csak úgy nem akarok hogy majd lesz valami.
2014. jún. 11. 12:12
 10/15 A kérdező kommentje:
További ötletek?!Eddig én is eljutottam,Csönd és újra csönd.
2014. jún. 11. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!