Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van-e kiút a szegénységből?

Hadnagy0302 kérdése:

Van-e kiút a szegénységből?

Figyelt kérdés
egy 20éves srác vagyok 3fös családban élek csak édesanyám dolgozik aki havi 65-70ezer forintbol probálja eltartani a családot édesapám 60 éves 3 éve keres magának munkát de nem járt még sikerel teljesen el vagyok keseredve h ijen sorsot kaptam az élettöl tudom nem vagyok egyedül ijen hejzetben de be kell látnom ijen korán h nagyon kemény a hejzet..
2013. máj. 24. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
20 évesen? Hogyne. Csak épp tanulni kéne, amit úgy látom, nem tettél eddig, legalábbis az írásképed alapján.
2013. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

20 évesen már te is elmehetnél dolgozni mondjuk, máris nem anyukádnak kellene egyedül 70 ezerből fenntartani 3 embert.


Unalmas óráidban pedig gyakorolhatnád a magyar helyesírást is.

2013. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Van,de tegyél érte,képezd magad,tanulj,dolgozz.

Menjél diákmelóra,tanuld a nyelvet.

2013. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
van. Tanulj! Van érettségid? Habár a heLYesírásodat elnézve nincs. Akkor először érettségizz le.
2013. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Én 20 évesen már a második munkahelyemen dolgoztam. Államilag támogatott főiskola szak mellett. Nem egy rekord összeg, de 90 nettót kerestem, ami a tanulmányi átlagom miatti állami ösztöndíjjal együtt bőven elég volt. 22 évesen már újabb cégnél voltam, diplomával, havi 200 nettót keresve.


Úgyhogy persze, mindent lehet, csak szorgalmasnak kell lenni, és céltudatosnak. Nem szabad menet közben feladni, és nem szabad abbahagyni azért, mert jelen pillanatban nem élvezed. A jövőre kell gondolni, szép, de reális terveket szőni és mindent elkövetni, hogy megvalósuljanak.


Sok sikert. És egy pici szerencsét. Az is kell az élethez.

2013. máj. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Tanulhatsz és dolgozhatsz is.


Annyira nem kemény a helyzet, mintha például árva lettél volna mondjuk úgy 10 évesen és a 2-3 éves öcsédet is neked kellett volna felnevelned. Na AZ kemény helyzet...

2013. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El kellene menned dolgoznod, ennyi idősen. Én 25 évesen már saját céget alapítottam.
2013. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Már az is segítség lenne szüleidnek, ha felköltöznél Pestre, kibérelnél egy szobát is itt vállalnál állást.

Nem könnyű.


Meg persze lehet tanulni (pl nyelveket) menni külföldre dolgozni, stb.

2013. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

Sok bunkó válaszoló folyton a helyesírásával támadja a kérdezöt ! Utálom az ilyen lenéző embereket , ezért jutot ide a világ mindenki a másikat bántsa.

Amugy ne add fell válalj munkát és probálj elkötözni!

2013. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!