Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tud-e valaki valamit a Flex-Te...

Tud-e valaki valamit a Flex-Temp budapesti közvetitő irodáról? Megbizhatóak-e?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 23:57
 1/4 anonim válasza:
Engem is érdekelne, légszíves válaszoljon akinek vannak tapasztalatai.
2015. febr. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szabó Dávid K válasza:

Sziasztok!

Nekem jó tapasztalataim vannak.

Amikor jelentkeztem, nem számítottam ennyire teljes körű tájékoztatásra! Mindent megtudtam, ami fontos volt a munkavállalás szempontjából, sőt rengeteg kiegészítő információt is megosztottak velem a hollandiai élettel kapcsolatban! Mindenben segítettek, még a kiutazást követően is bátran kérhettük a segítségüket, mindig segítettek, sosem hagytak cserben minket! Egy szó mint száz: ha Hollandiában akarsz dolgozni, jelentkezz a Flex-Tempnél!

Sok sikert kívánok!

2015. márc. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még csak most láttam, hogy érkezett válasz a kérdésemre :). Azóta lett tapasztalatunk is velük kapcsolatban. Persze, a Flex-Temppel semmi gond nem volt, hanem azokkal volt gond akikkel együttműködtek. Egy lengyel közvetítő irodával, név szerint az Axellel, akik csak kihasználják a munkást. A férjemet épp csak annyit dolgoztatták, hogy a lakást levonhassák a fizetéséből. Többször is küldenünk kellett pénzt, hogy legalább enni tudjon. Több helyen megtartották volna, mint állandó munkást, de mindig átküldték másik helyre. Kb. másfél-2 hónapig volt ott amikor már betelt a pohár. Ott a munkások olyan gyorsan cserélődtek, hogy a férjem már öreg munkásnak számított a táborban :). Azóta már Németországban dolgozik és nem közvetítőn keresztül. Szerintem a Flex-Temp tényleg segítőkész, és mi nagyon meg voltunk velük elégedve, de sajnos egyes partnereikkel van gond. Remélem azóta nem működnek együtt az Axellel, de ha mégis és valaki hozzájuk kerülne, akkor menjen onnan, amíg van pénze. Igaz, hogy a férjem találkozott olyannal, akinek mégis sikerült rajtuk keresztül hosszabb időre elhelyezkedni, és pénzt keresni, de ez ritka eset volt. Aki teheti, ismerősön vagy rokonon keresztül keressen munkát.
2015. ápr. 19. 00:45
 4/4 Tomoprof válasza:
Azóta a Flex-temp-et átvette teljesen az Axell. Csak mondom.
2016. okt. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!