Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek a külföldre...

Szerintetek a külföldre állást közvetítő, Magyar cégek megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Elsősorban a londonimunka.net-re lennék kiváncsi, mert most volt egy angol nyelvi felmérésem, és közölték velem, hogy alkalmas vagyok, és mehetek Londonba dolgozni konyhai kisegítőként. Válaszotokat előre is köszönöm szépen!
2011. júl. 14. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mind csaló!
2011. júl. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van olyan ismerősöm Aki a Kginternational által jutott ki, tehát ez már magában kizárja azt, hogy mind csaló legyen, de azért köszi a használható kommentedet.
2011. júl. 16. 16:47
 3/6 Niburta válasza:
Én itt élek London mellett. NE ÜGYNÖKSÉGEN KERESZTÜL MENJ! 98 százalékuk átver - szerencsére nem saját tapasztalat, viszont volt pár ismerősöm, akit nagyon durván becsaptak (szállodai munka, szállásban is segítenek: a végén nulla fizetés, őcska szállás drágán, a végén minusszal menekültek (!) haza). Gyűjts össze legalább 700 ezer forintot (szállásra, ételre, ha nem találsz jó ideig semmit, akkor sem kerülsz bajba), ha vannak ismerőseid itt, kérj tőlük tanácsot illetve segítséget.
2011. júl. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat!

A család nagyon rossz anyagi helyzetben van , azért szeretnék kimenni külföldre segíteni a család. És ha egyszer sikerülne kijutni, akkor valoszinüleg le is telepednék:)

Már több mint 1 hónapja olvasgatom a munkaközvetítő cégek honlapjait, és több ismerősöm is van aki ilyen cég által ment ki. Tisztában vagyok vele hogy nagyon sok átverés, de meg tudom mondani, különböztetni, hogy melyik az és melyik nem.300.000 ft bol mennék ki hitelt vennék fel, aztán ha bejön az élet kint akkor visszafizetem itthonra. Ha pedig nem, akkor megyek a híd alá.

Csak is olyan cégeket keresek Interneten, Amelyik még a kiutazás előtt felajánlja a munkaszerződést a külföldi céggel, és nem kér közvetítési díjat, Ugyanis az EU-s Jogtörvénybe ütközik ha bármilyen vonatkozású díjat számolnak fel, akár 1 ft ot is:)

2011. júl. 17. 22:55
 5/6 Niburta válasza:
Igen, az eleve gyanús, ha pénzt kérnek (itt kőkeményen meg is büntetik, aki ezt teszi). Munkaszerződéshez mindenképp ragaszkodj, olvasd figyelmesen végig. Az első legyen amit elintézel: az NI interjú. Ha anélkül akarnak alkalmazni, az megint gyanús. Számíts rá, hogy ha szobát bérelsz, kell kaució is. Ha jól beszélsz angolul hamar feljebb kerülhetsz.
2011. júl. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha még valaki megtalálja az oldalt, én nekem volt velük tapasztalatom, átvernek és lehúznak mint a szart!! Véletlen se menj ki velük!

De ha tehetitek, akkor egyikkel se, ha csak úgy magatok mentek, többet értek!

2012. máj. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!