Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki megszerezte a diplomáját,...

Aki megszerezte a diplomáját, de nem tudott abba egyből elhelyezkedni az hol, hova ment addig ideiglenesen dolgozni?

Figyelt kérdés
Hétfőn államvizsgáztam, a végzettségemben nem igazán találok állásokat. Hol lehetne elhelyezkedni ideiglenesen? Illetve kinek hova sikerült?
2014. jún. 18. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem helyezkedtem el a szakmámban... közgazdászként és marketing menedzserként már évek óta minőségbiztosítási területen dolgozok élelmiszeriparban.
2014. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokat segítene, ha megírnád, hogy milyen végzettséged van, illetve az ország melyik részében élsz- nyilván így lehetne konkrétabb dolgot mondani.


általánosságban csupán annyit, hogy aktívan kell keresni, esetleg a volt gyakorlati helyekre visszanézni, ismerősökkel tudatni, hogy szeretnél dolgozni, járni az állásinterjúkra szünet nélkül.

ha a megélhetés gond közben, akkor pedig elvállalni, ami adódik, mert az is több, mint a semmi.

2014. jún. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én biológusként, voltam már bébiszitter, titkárnő, majd analitikai mérnök (ez még valamelyest határterület, irodavezető és most termékmenedzser (gyógyszeripar, ez is határterület).


Én anno annyit kötöttem ki magamnak, hogy a fizetésem elég legyen az albérletre, megélhetésre és lehetőleg ne kelljen túl sokat emberekkel foglalkoznom, mert abban nem vagyok jó. Ezen belül ami jött és alkalmas voltam azt bevállaltam...a szükség nagy úr.

2014. jún. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nemzeti Közszolgàlati Egyetem Védelmi igazgatàs. Gyakorlaton a Védelmi Hivatalban voltunk, de oda csak hivatàsos katonàkat vesznek fel.

Nem szivesen mennék àrufeltötönek... :D Folyamatosan nézegetem a közig àllàsokat, de semmi.

2014. jún. 18. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én német tanárként az Auchanba mentem raktáros főnöknek..
2014. jún. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De gondolom nem fönökkent kezdted.
2014. jún. 18. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Közig állást ne is nézd, 2 hete létszámstop van elrendelve központilag.
2014. jún. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!