Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pannon-Work Iskolaszövetkezet...

Pannon-Work Iskolaszövetkezet tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Tagja valaki a Pannon-Work iskolaszövetkezetnek?Negatív vagy pozitív tapasztalatok esetleg róla?

2014. jún. 18. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tagja voltam 2 évig, ezért tudok róla írni.

Itt felén és a környező megyékben is ahogy láttam általában csak fizikai munkáik vannak (pl. árufeltöltés) és rendszerint mindig minimálbérért. Honlapjuk ugyan van, de az ott meghirdetett munkák fele sem létezik vagy már rég nem aktuális.

Egyszer rajtuk keresztül voltam pénztáros is a Tescoban és mikor le szerettem volna mondani a munkát (előtte 2 nappal), mert már 1 hete csináltam és eléggé elegem volt belőle (nem bírta a műszakvezetőt, össze is vesztem vele, mert nap végén rosszul számolta el a pénzt), a Pannon Work fel volt háborodva, amiért lemondom a munkát, mert nem találnak két nap alatt mást helyettem...

Másik negatívum: Szintén Tescoban dolgoztam, mint "hostess", de árut kellett töltenem. Ez a munka hétvégente volt, 4-en végeztük, ez alapján 2-2 lány kellett mindkét napra délelőtt és délutános műszakra. A beosztást a Pannon Work egyik alkalmazottja csinálta, akinek előre egy hónapra el kellett küldeni, hogy a következő hónapban mikor érünk rá. Ezt a beosztást ő figyelmen kívül hagyta, ugyanis az ő elképzelései szerint osztott be (szerintem el sem olvasta az e-mailt amit küldtünk).

Ezek után én ki is léptem tőlük, mert vagy nem volt semmi munkájuk vagy csak ilyen, de ezzel is csak a gond volt.

2014. dec. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!