Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » AZ normális hogy a zsebpénzem...

AZ normális hogy a zsebpénzem a nyári szünetben csak 200ft/hét?

Figyelt kérdés

a szüleim kereső emberek nem is élünk szegényen

de még is csak 200ft ez normális?

szerintetek sajnálják?

nem dohányzom nem is drogozom se semmi ilyesmi igy hát nincs mitől tartaniuk és ezt ők is tudják.



2014. jún. 19. 19:00
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Akkor te gazdagabb több veled egykorúaknál. Sokan még zsebpénzt sem kapnak. Érezd magad megtisztelve, hogy te kapsz.
2014. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Valóban nem tűnik soknak havi 800 Ft, de ez van, sokan tényleg nem kapnak semennyit se, annál több ez. Gondolom ha külön kérsz 2 gombóc fagyira pénzt, akkor azért adnak, úgy már teljesen rendben van.
2014. jún. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
20%

200 ft? Az naponta is semmi :)

Akkor inkább ne is adnának. Nem tudom hány éves vagy, de bárhol ha melózol valamit akkor "milliomos" is lehetsz ehhez képest

2014. jún. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
hány éves vagy?
2014. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, attól függ mire kell költened.


Nekem zsebpénzem sose volt, én a magam részéről baromságnak is tartom, én sem adok zsebpénzt. Én anno kajára kaptam csak pénzt a suliba, mikor mennyit. Nyáron sose kaptam, mert minek, nem volt iskola, nem kellett reggelente kaját vennem, de bármire kellett, szóltam és adtak rá vagy megvették.


Viszont ha neked adnak ennyit és nem is vesznek meg semmit, "van zsebpénzed" felkiáltással, akkor mindegy lenne, ha nem is adnának. Ennyi pénzből a legtöbb helyen a strandra is csak nyár végére tudnál kimenni, mert addigra jönne össze a belépő ára. Nekem volt olyan barátnőm anno, akinek adtak havonta egy kis zsebpénzt, de onnantól kezdve leszarták, abból kellett MINDENT magának megvenni, még a betétjét is, ilyen helyzetben, ha nyári szünetre lecsökkentik 200 forintra az azért főleg elég nevetséges.


Na de igazán belegondolva, havi 800 forint az egy nagy semmi 2014-ben, ennyiért felesleges adni, nem is értem.

2014. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
1gombóc fagyit is nekem kell vennem am 14 vagyok
2014. jún. 20. 19:19
 7/7 A kérdező kommentje:
de néha azért kapokegy gombóc fagyit:D
2014. jún. 20. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!