Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megbízható munkaközvetítők?

Megbízható munkaközvetítők?

Figyelt kérdés
Olyan megbízható és leinformálható munkaközvetítőt keresek, akik kimondottan külföldre közvetítenek magyaroknak tisztességes álláslehetőségeket.
2014. jún. 19. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Noj fel, ilyenek csak a meseben vannak. Az megbizhato, amit te magad intezel magadnak. Ha rabizod az eletedet valakire, akinek elemi erdeke csak addig terjed, hogy beszedje a penzt a kozvetitesert, nagyon sulyos csalodasok fognak erni...
2014. jún. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Számomra csak azért tűnne megbízhatóbbnak egy ilyen cég, mert nem vagyok túlzottan informált külföldön ezért félek, minden rám nézve negatívumtól. Pénzügyi csalásoktól félek legfőképp, de azért az ember testi biztonsága sem másodlagos.

Miután belevetettem magam mélyebben a témába rájöttem, hogy ne is nagyon reménykedjek az általam keresett cégekben.

2014. jún. 20. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!