Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fogalmam sincs milyen irányba...

Fogalmam sincs milyen irányba induljak el avagy munka a gyerekek után?

Figyelt kérdés
Közgázdiplomám van, 2 nyelvvizsga, egyik nyelven dolgoztam is, 2 jó nevű fővárosi multi után mentem el szülni, második terhesség idején elváltam, munkahelyem megszűnt, hazaköltöztünk a szüleimhez. A gyerekek betegesek, még 8hónap a gyed. Nem tudom mit kellene tanulnom addig, milyen irányban kellene képeznem magam, ami nem rettentené el a munkaadót hogy egyedül nevelek két kicsit, akik ráadásul elég sokat betegek is. Ha nem lennének, még itt az új városban is azt gondolom jó esélyeim lennének a szakmámban. Nem tudom elképzelni hogy éhezzünk, mert ügyes vagyok, talpraesett, jól dolgoztam, szerettek, lazán letagadhatnék 5évet, de a gyerekek....talán keresni kellene egy nyugdíjas pótnagyit aki a fizum X%-áért vigyáz rájuk ha betegek? Ha egyáltalán valaki alkalmazna. 32N
2014. jún. 21. 09:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha jólt értem a szüleiddel élsz,szerintem így nem vagy olyan "ilyesztő" a munkáltatóknak,mert van aki vigyázzon a gyerekekre,páne,ha már valamelyikük nyugdíjas.
2014. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A szüleim vállalkozók és kérni kell minden fél órát,nem járható út sajnos.Már átképzésen gondolkodok v otthoni meló,de nincs ötletem.
2014. jún. 21. 15:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Hú,hát nem könyű...Nekem meg az a gondom,hogy 30 éves vagyok,bilogus diplomával(még régi 5 éves),de még nem dolgoztam,mert 6 évig otthon voltam áploásim a Nagyimmal.Sehová se kellek,mert nincs gyakorlatom,meg mert már nem up to date a tudásom...Meg ekkora lyuk miatt gondolom rögtön a kukába landol az életrajzom...
2014. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biológus,bocs elírtam
2014. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!