Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha most kéne választanotok,...

Ha most kéne választanotok, milyen szakmát tanulnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 hete érettségiztem,és valamilyen OKJ-s képzésre szeretnék jelentkezni,hogy szakmám is legyen,viszont teljesen tanácstalan vagyok.Melyik az a szakma,amire szükség van,és lehet is vele keresni?


2014. jún. 22. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Elmennek megint Miskolcra a Muszaki Egyetemre gepesznek. Vagy Pestre a BMEre.


Azzal lehet keresni.

2014. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

orvosi vagy programozás, android fejlesztés, java, stb


Nekem több okj-m is van, kb az összessel kitörölhetem, csak 1 vagyok a sok közül a kemény fedeles papírral.

2014. jún. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Amin most gondolkodom,mert a közelünkben van ilyen suli,az a 1.Vendéglátásszervező-vendéglős képzés,de ami lehetőségem még van,az:

2.vállalkozási és bérügyintézőre 3.ügyviteli titkár 4.kereskedő.Ezekből melyik lenne a legjobb?

2014. jún. 22. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne OKJ-zz. Szerintem kezdj el programozni.
2014. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elméleti fizikát tanulnék és kozmológiával foglalkoznék. Magyarországon éhen halni sem nagyon lehet belőle, de legalább tényleg izgalmas dolgokkal foglalkozhat az ember gyereke.
2014. jún. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#3


ezekkel kb jöhetsz mellém gyártósorra melózni.

2014. jún. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Picit nevetségesnek találom, hogy itt mindenki csak az anyagiakat nézi. Szarik bele, hogy szarrá unná az életét programozóként a lényeg, hogy jól megéljen belőle.

Nekem OKJ végzettségem van (magasépítő technikus) de ha most kéne választanom ennyi tapasztalat után inkább a turisztikát és kereskedelmet választottam volna.

Ezzel is el tudok helyezkedni, meg is tudok élni belőle csak idővel rájöttem, hogy nem az én világom.

2014. nov. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!