Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi pénzt kap ki egy...

Mennyi pénzt kap ki egy államigondozott gyerek, ha betölti 18. Életévét? Milyen támogatások illetik? Hogyan vásárolhat saját lakást? Kézhez kapja az Őt illető összeget?

Figyelt kérdés
A gyerek kb 2 éves koràban került intézetbe, hallàssérült, enyhe mentàlis problémàkkal kűzd.

#támogatás #állami gondozott #lakàs vàsàrlás
2014. jún. 23. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Más pénzét könnyű elkölteni..
2014. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves előző hozzàszóló! Eszem àgàban sincs màs pénzét elkölteni! A kérdést azért tettem fel, mert óriàsi dilemmàban vagyok, ugyanis két vevő is lenne az eladó hàzunkra! Egy àllami gondozott kis hölgy, és egy màsik érdeklődő! A kis hölgy vérszerinti csalàdja a közelemben él, és lehet jobb lenne neki eladnom a lakàst, talàn még segítenék is ezzel neki! A leànyzó nem tudja mennyi pénzt fog kapni, s ìgy nekem is bizonytalannà vàlt a vàlasztàs, mert lehet szegénykém nem is kap olyan összeget. De a másik vàsàrlót nézve, lehet így ő is kicsúszik, mert nem tudok biztosat mondani! Igazàból nem is tudom miért magyaràzkodom, mert ami azt illeti... mindenki magàból indul ki ;)
2014. jún. 23. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!