Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pályakezdő minőségirányítá...

Egy pályakezdő minőségirányítás és rendszerfejlesztő mérnök mennyi fizetést kaphat? Mennyi idő alatt találok munkát?

Figyelt kérdés
Angolul és spanyolul középfokon beszélek, most kezdem szeptember az oroszt.

2014. jún. 23. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem ezzel ne haragudj de kb esélytelen munkát találni.
2014. jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az egyik távolabbi ismerősöm 1 hónapon belül helyezkedett el, középfokú német nyelvtudással. Nincs pofám megkérdezni tőle, hogy mennyit keres, mert alig ismerem.
2014. jún. 23. 20:30
 3/6 anonim válasza:
Kérdezd meg nyugodtan, maximum nem mondja meg.Mit veszíthetsz vele?
2014. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hol keresel munkát? fejér megye szóba jöhet? van nálunk nyitott minőségbiztosítási pozíció
2014. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Szerintem ezzel ne haragudj de kb esélytelen munkát találni." hol? mert Magyarországon hiányszakma, nálunk is van nyitott pozíció és engem is heti szinten hívogatnak, úgy, hogy nem keresek aktívan munkát...#1 kicsit el vagy tájolódva
2014. jún. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még csak másodéves vagyok, Somogy megyében lakom, de Budapestre járok egyetemre. Felvettek erre a szakirányra, azért érdekel a dolog. Fejér megye is szóba jöhet, hiszen Siófok Székesfehérvártól csak 40 kilométernyire van.

Köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 23. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!