Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy a kínai Chinabuye webshop...

Danix kérdése:

Egy a kínai Chinabuye webshop felkínálja, hogy Kínából Airmailen kersztül ingyen Mo-ra hozza a terméket. Én azt hol tudnám átvenni?

Figyelt kérdés

Tisztelt hozzáértők! Adott egy kínai webshop, konkréten a Chinabuye, ami felkínálja, hogy ingyenesen Airmailen keresztül elszállítja a terméket Mo-ra. Eddig értem, hogy repülőn jön a termék 10-28 napon belül, de azt viszont már nem értem, hogy én az hol tudnám átvenni?


Gondolom a magyar posta egy többezer kilómétert igyen utazó terméket csak úgy nem vesz át. Akkor viszont hol vehetem át a reptéren? Vagy tényleg kihozzák a házhoz, de annak a költségét viszont ki állja? Még nem redneltem soha, örülnék ha valaki érdemben tudna segíteni.



#átvétel #ingyen szállítás Kínából
2014. jún. 24. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Kihozzák házhoz. A termék nyilván nem ingyen utazik, csak nem te fizeted.
2014. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!