Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 21 éves vagyok, most végeztem...

21 éves vagyok, most végeztem az iskolával. Érettségivel és szakmával a kezemben azonnal regisztrálni kell e a munkaügyiben? Meg, ha regisztrálva vagyok, akkor automatikusan be is hívhatnak közmunkára, vagy el kell telnie egy bizonyos időnek?

Figyelt kérdés

2014. jún. 24. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
1 év múlva hívhatnak be.
2014. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magasról lesz@rnak, nem fognak ők téged hívogatni sehova.
2014. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél esetleg ingyen tanfolyamra menni, vagy biztosabb állást találni, akkor érdemes beregisztrálni. Amúgy nem kötelező.

De pl. TB miatt is megéri, mert ha regisztrált vagy, akkor igényelheted, hogy az önkormányzat fizesse utánad a TB-t.

Egyébként igen, behívhatnak közfoglalkoztatásra, de nem kell betojni, a legtöbb helyen azért figyelnek arra, hogy főiskolával ne rakjanak ki utcát söpörni. Én is közfogin vagyok több, mint fél éve, és én is irodában dolgozom. Igaz, a fizetés nem sok, de több a semminél.

2014. jún. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!