Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A CEUR Angol fesztiválos...

A CEUR Angol fesztiválos diákmunkáiról érdekelnének vélemények, tapasztalatok. Megéri-e belevágni?

Figyelt kérdés
Többek között arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízható? Milyen jellegű a munka és mennyire kemény? Mennyi Szabadidőt biztosítanak? Megéri-e belevágni? Köszönöm a válaszokat!
2014. jún. 26. 10:42
 1/2 anonim válasza:

Én tavaly voltam egy turnusukon. Nemcsak velük volt többünknek baja, hanem az egyik céggel is, aminek dolgoztunk, mert irreálisan keveset fizettek nekünk. A vezetőink közül az egyik minden második nap ittas volt, nem vett bennünket igazán komolyan. Szervezetlenek voltak, sok döntést a helyszínen szavaztattak meg velünk, mert nem gondolkodtak előre, amiből nagyon sok frusztráció adódott. A szerződésben az állt h nekik kell szólnunk, ha a supervisor-okkal problémánk adódik. Nekem első körben még so-so, másodszorra már nemigen segítettek, tehernek állítottak be és a hátam mögött ki is nevettek. Ezen kívül sokunknak kérdés maradt h mitől volt annyira magas a kiutaztatás költsége, miért nem kaptuk meg a megígért fizetést és többünket elgondolkoztatott h a huszonéves srácnak miből van kombi Audi A6-osa. A munkakörülmények sem olyanok voltak, mint ígérték, pl. tábori szakács helyett végig mirelitkaját ettünk. Az egyik héten hétköznap szabadidőnk egyáltalán volt, mivel messze laktunk a munkahelytől és változóan napi 12-13 órás műszakokban dolgoztunk, aludni nagyon keveset tudnunk. Egyszer még a buszsofőr is rámakaszkodott, amiért véletlen egyszer fent maradtam és elaludtam. A nem publikus atrocitások közül is jópár kitudódott, aminek a végeként sokan úgy döntöttek, hogy a jövőben többet nem dolgoznak együtt a diákszervezettel.

Hogy ne csak rosszat írjak, voltak nagyon rendes supervisor-jaink is, akikkel szinte baráti viszonyban voltunk végig a munka alatt. Összecsatolt turnusokon hétvégeken van szabadidő. Elmenni az egyes események érdekessége és maga Anglia miatt lehet érdemes, máskülönben én a helyemben megfontolnám és megkérdeznék még sok más volt résztvevőt is.

2014. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
húha, ez nem hangzik túl jól, köszi, hogy leírtad. :)
2014. júl. 21. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!