Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Audi Hungária honlapján...

Vastagm kérdése:

Az Audi Hungária honlapján olvastam a Juttatási menü alatt a Cafeteria (összege 2011–ben 400. 000 HUF évente). Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Az Audi Hungáriához adtam be a jelentkezésem és pénteken megyek megbeszélésre és csak tisztában szeretnék lenni hogy mit nyújt nekem az Audi.

2014. jún. 26. 11:52
 1/2 nikcsike válasza:
Azt hogy egy èvre annyi juttatást kapsz összesen, és ezt az összeget kell elosztani,pl erzsébet utalványra, szép kártyára. Mindegyik valamennyi összeg egy évre. Pl az erzsébet.utalványra havi 8000ft jár tehát egy évre 96.000ft ha azt választod. Egy ismerősöm dolgozik ott de neki ebben az évben 450 ezer jár,szóval akkor lehet már emelték azóta az összeget.
2014. jún. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget.
2014. jún. 26. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!