Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti heti hány órát dolgoztok?

Ti heti hány órát dolgoztok?

Figyelt kérdés
Felvettek egy munkahelyre, ahol heti 45 óra a kötelező elvárás. :-/ Plusz 1,5 órát kell oda és vissza utaznom a mhelyre. Ti elvállalnátok?

2014. jún. 26. 14:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyit fizetnek, és mennyi pénz kell ahhoz, hogy szabadidőmben azt csinálhassam, amit szeretek. Bár ha oda is és vissza is másfél órát utazol, gyanús, hogy olyan neked nemigen lesz. Ez esetben akkor érdemes, ha van olyan rövidebb távú célod, amihez pénz kell. Én például dolgoztam két évig még egy helyen plusz négy órában, csakhogy összegyűjthessek egy indonéz útra.
2014. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem fogok tudni gyűjteni pénzt, a fizum elég lesz az albérlet+rezsi+Bkv-bérletre, plusz a kajára, de félre nem fogok tudni tenni semmit...:-(
2014. jún. 26. 14:59
 3/11 A kérdező kommentje:
És ahogy elnézem, hétfőtől péntekig nem lesz semmi magánéletem, se párkapcsolatom...:-(
2014. jún. 26. 14:59
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Istenem mit rinyáltok,sosem értettem . Mindig azok rinyálnak akiknek 5 órával kell többet dolgozni,hétvégén nem melóznak,egy irádban ülnek egész nap,jár a fizetett szabadság stb.

Elmondom neked,10 éve dolgozom és egyetlen egyszer volt,hogy 40 órát kellett dolgoznom egy héten .

A legtöbb helyen tök mindegy ünnepnap ,hétvége ,éjszaka nappal van e pl az én területemen.

Ha te egy mechatronikai mérnök vagy BME diplomával meg 3 nyelvvel amit tárgyalási szinten beszélsz,akkor a napi 9 óra hétfőtől péntekig valóban mostoha munkakörménynek tűnhet,ellenben ha nincs ennyi választásod ,akkor egyáltalán nem mondható szörnyűnek,sőt.

2014. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amennyi munka, van. volt hogy 0-t, volt hogy 84 órát hetente. (Persze utóbbit csak max 1 hétig, nem azért dolgozom, hogy kórházban kössek ki.
2014. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Heti 40 órát H-P. Néha van túlóra, vagy hétvégi munka, de ezek nem kötelezőek, lehet rájuk jelentkezni, és fizetik is. (Informatika)
2014. jún. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
40-45, néha 1-1 szombat vagy ünnepnap, meló 20 perce háztól házig.
2014. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

Heti 35, egyik hónapban szombatonként, másikban vasárnaponként melózom.

Előző munkahelyem szarabb volt, heti 55 óra amiből 40et fizettek, szombatokkal, vasárnapokkal.

2014. júl. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Sajnos nálunk is bevezették a 8-tól 17:30-ig tartó munkaidőt, pénteken 14:00. Elvileg így 9 és fél óra. a tél óra ebédszünet lenne, de annyi feladat van, hogy sietve kajálunk és vissza az irodába. Nincs lazsálás, mert akkor este 6-ig , 7-ig bent kell ülnünk, hogy befejezzük a munkát. Alig marad időnk a magánéletünkre. Egyeseknek ..., mert a ketteseknek van idejük cigizni, és arra hivatkozva, hogy kisgyerekük van, továbbra is 16:30 kor mennek haza.

Rettentő igazságtalan. Miről is szól a munka tv.e?

2014. júl. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja szegény #9es, napi 9 órával ennyire panaszkodsz, akkor mit szólnál 12-14 órákhoz? Jöhetnél a munka törvénykönyvével, amit mindenki magasról sz@rik le!
2014. júl. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!