Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy KKV-nál heti max óraszámba...

Egy KKV-nál heti max óraszámban (40-48 azt hiszem) jó esélyeim vannak arra hogy 150. 000-hez közel keressek nettóban informatikusként?

Figyelt kérdés

Megvan a hely, csak attól függ mennyit fizetnének, még nem kérdeztem rá de nem azért mert sokallom vagy sem, hanem mert ahogy számoltam 110, 120 lenne amiből meg tudnék élni albi miatt.


Értelemszerűen ha a kiadásaim és a bevételeim egyenlők albérlet mellett akkor mint pályakezdő elúsznék az árral.


Mindenesetre azt tudom, hogy pályakezdősség vagy sem, ez ott nincs hatással a fizetésre.


Informatikába beleértve: Szoftveres és Hardveres munkakör.


2014. jún. 22. 15:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Pályakezdőként ha keresek 64 ezret jobb esetben, bár csak részmunkaidőben vagyok. mázlista vagy
2014. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egy magyar kkv-nál nettó 160 ezret keresek heti 40 órában gyakornokként. (Persze ősztől suli mellett nem megyek majd 40 órát, akkor arányosan kevesebbet.) Ja és szoftverfejlesztő pozícióban. Szerintem nettó 150-et meg kell, hogy kapj, az a minimum.
2014. jún. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Részben szoftverfejlesztés, részben rendszergazdaság és hálózat karbantartás.


150 netto egy öriöm volna föleg ha egyszer szintén dolgozó barátnőm lenne.

2014. jún. 22. 22:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha meg ilyen összetett munkaköröd van, pláne többet is kérnék. Szerintem kérj annyit, amennyit szeretnél (esetedben 150 ezer), aztán ha nem tetszik nekik, úgyis mondják. Meg akár az is lehet, hogy többet ajánlanak, mint esetemben is volt (kb 130-at kértem, és közölte a hr-es, hogy ők picit többre gondoltak, én meg naná, hogy nem alkudoztam :D). Sok sikert, majd esetleg írd meg, hogy mire jutottál.
2014. jún. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Elvileg 250-et is megkéne kapnom egyszer hisz ahogy neztema hr-én 35% annyit keres.


de nekem boven eleg a 150 foleg hogy utánam plussz adó sincs mert 25 alatt vagyok.

2014. jún. 22. 22:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne add olcsón magad. Komplex munkakör informatikusként, ez elég jó alkupozíció, még pályakezdőként is, én bölcsészként, ügyfélszolgálaton keresek 220 körül cafetériával, szóval tessék értékelni a saját tudásodat, max alkudozás után mond valamit a munkáltató, de ne kérj ilyen keveset induláskor.
2014. jún. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!