Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Így is van értelme önéletrajzo...

Így is van értelme önéletrajzot beküldenem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, érettségi után. Olvastam egy hirdetést, hogy várnak 18 feletti embereket fesztiválokra pultosnak meg stb. Írják, hogy angol tudás előny. De nekem még semmi munkatapasztalatom nincsen, de ugyanakkor németül és angolul is beszélek. Írják, hogy van betanítás, de nem tudok az önéletrajzomba írni semmilyen munkatapasztalatot, mert még nem dolgoztam. Így is van értelme próbálkozni vagy szerintetek hagyjam? Ja és azt olvastam, hogy június közepétől indul a felkészítés erre a munkára, de én csak ma olvastam, bizonyára már elkezdődhetett, de jelentkezési határidőt nem láttam sehol. Lehet, hogy már túl késő is van? Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. jún. 27. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az önéletrajzba nem csak előző munkahelyeket lehet írni, hanem önértékelést az erősségeidről stb.
2014. jún. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha írják, hogy kell tapasztalat(tapasztalattal rendelkező emberek jelentkezését várják), akkor ne is add be, kár a gőzért, egyébként ha ezt nem írják így kifejezetten, akkor én beadnám.
2014. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vesztenivalód nincs, mindenképp küldd be. Már csak azért is, mert diákmunkánál nagyon gyakori, hogy valaki meggondolja magát és utólag lesz üresedés.
2014. jún. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem írták, hogy tapasztalat szükséges, ezt csak én hiányolom önmagamtól. De köszönöm a válaszokat, beküldöm az önéletrajzom, aztán lesz ami lesz.
2014. jún. 28. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!