Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig kellene türelmesnek...

Meddig kellene türelmesnek lennem, és mikor monhatom, hogy akkor most már elég, és keresek más munkát?

Figyelt kérdés

Közalkalmazottként kezdtem dolgozni több mint két hónapja, de még egy fillért nem láttam. Állítólag "SOS intézik", de már kezdem ezt nagyon unni.

Elsősorban személyes véleményekre vagyok kíváncsi.



2014. jún. 27. 14:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Én személy szerint már az első hónap után nem dolgoztam volna 1 percet sem, míg ki nem fizetnek.


Smúgy meg a mai világban semeddig. Ha a munkáltató elvárja a pontosságot, akkor te is ugyanúgy elvárhatod tőle.

2014. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de sajnos ez egy felelősséggel járó munka, ahol ha én nem megyek be másnap, olyanok bűnhődnek, akik semmiről sem tehetnek. Ezzel pedig az állam nagyon csúnyán visszaél.
2014. jún. 27. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerződésed van?
2014. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A hónap végéig. Elvileg hosszabbítanának, de előtte még a fizetésemet intézik el...
2014. jún. 27. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!