Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi idő alatt lehet megtanu...

Mennyi idő alatt lehet megtanulni pultozni (ital)? Már pultoztam, csak alkohollal nem foglalkoztam.

Figyelt kérdés

Szóval pálya kezdő vagyok, behívtak egy pörgős "menő" helyre Bp-en. Se sört nem tok csapolni, se rövid italokat tölteni. Nagyon könnyen tanulok. Nem beképzeltség, de szép csinos kedves okos lány is. És azt mondják eléggé talpra esett is.

Pultoztam már, üdítő kv tea formában, napi elszámolás árú rendelés, leltár stb.. de ezt egy büfében. plusz iskolai gyakorlat, szóval a tányér fogást ott gyakoroltam csak.

Nagyon félek, holnap megyek a helyre. :) Szeretnék megfelelni, és tudom, hogy gyakorlással én is lehetnék jó, és megtudnám csinálni, csak mi van ha ezt nem látják rajtam? és nem kapok esélyt. Sajnos vidéken élek, és felénk munka lehetőség nincs.



2014. jún. 28. 13:02
 1/1 anonim válasza:

Legyél magabiztos, hisz van egy kevés gyakorlatod :)

Röviditaloknál ott a mérce, és a sör csapolást is hamar megtanulod majd!

Ha szorgalmas vagy és a rád bízott munkát megcsinálod,biztosan nem fognak kirugni !

2014. jún. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!