Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diák munka árufeltöltés?

Diák munka árufeltöltés?

Figyelt kérdés
megyek most nyáron a tescoba árufeltöltőnek, valaki volt már tescoba árutfeltölteni? milyen? nehéz? azt hallottam könnyű egyszerű meló, csak unalmas. én amúgy éjszaka mennék!

2014. júl. 1. 23:08
 2/3 anonim válasza:
Én voltam, nekem annyira nem tetszett, nem rossz, de én egy nagyobb tescoba voltam, állandóan baszogatnak, hogy siess, erre meg erre ennyi időd van. Lehet nem vagyok szimpi a főnöknek vagy nem tudom.. Meg nem mondtak el semmit, azt ha valamit nem az elvárásoknak megfelelően csinálok lebasznak..
2014. júl. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Voltam, csak nem diákként. A diákokat kevésbé tapossák a földbe, mint a rendes melósokat. Unalmas? :DDD Háááát, ha van bent felettes, akkor ígérem, hogy nem lesz unalmas, de meg sem fogsz állni, azt is garantálom! :D Nem könnyű, attól függ, hogy hova kerülsz. Ha éjszaka jön kamion, akkor egyedül kell békával lehúznod a 25-35 raklapot róla, ami átlagban 800-1500 kg/raklap, egy élmény lesz, megígérem. :DDD Nem egyszerű, mert van, hogy planogram alapján kell feltölteni az árut, az sem bonyolult, de nagy a hajtás, gyorsan kell, időre. ;)
2014. júl. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!