Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha diák munkát akarok vállalni...

Ha diák munkát akarok vállalni árufeltöltőként csak sétáljak be az adott áruházba és keressek egy ott dolgozót?

Figyelt kérdés
nyárimunkára szeretnék menni, úgy hallottam a városomban keresik az árufeltöltőket, ahová diákokat vesznek fel. de nem tudom hogy kerüljek oda be, csak simán menjek be a boltba és kérdezzek rá valakinél? kerestem telefonszámot email címet, de a helyi áruházaknak nincs kint a honlapon a telefonszámuk. vagy ezt most hogy kéne? segítenétek?
2014. júl. 2. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A városodban működő diákmunka közvetítőkön vesznek csak fel diákot az áruházak. Pl.: Meló.Diák, Fürge Diák.


Ott kell regsiztréálnod, meló diáknál ezer forint a tagsági díj,amit vissza kapsz,ha kilépsz. De a regisztrálást követően sem biztos,hogy kapsz munkát. Sőt. Nyári munkán tobzódik a nép. Mennek a már évek óta bejáratott diákok, a sógor,koma jóbarát kölyke alias VIP tagok. A többségnek akkor jut hely,mikor lecseng a vakáció,mikor iskola mellett vagy a taknyos őszi,téli hidegben lehet menni dolgozni.


Annak idején voltam párszor TESCO-ban gimis éveim alatt. Majd fősuli alatt Samsungba és Clarionba szalag munkán,de itt leginkább ősszel és télen volt meló...suli mellett.


Hugom,aki most 17, hiába regsiztrált nem küldik el munkára...azt mondják nincs munka...jah, közben a tesco tele van diákmunkással...de hát a krémje van bent ilyenkor.

2014. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ó hát ez kár :( azért köszi, hogy írtál
2014. júl. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!